? >>خطاب به موسوی و کروبی:کوه ، موش زائید! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>خطاب به موسوی و کروبی:کوه ، موش زائید!

دوشنبه 6 دی‌ماه سال 1389

خطاب به موسوی و کروبی:کوه ، موش زائید!  

 

 

اختلافات میان فتنه گران داخلی و خارجی در خصوص نوع واکنش سران فتنه به طرح هدفمندی یارانه ها به محوری جهت بروز بیش از پیش اختلافات تبدیل شد.

به گزارش«جوان آنلابن»،در همین زمینه سایت ایران گلوبال در مطلبی تحت عنوان« خوان بزرگ جراحی اقتصادی ومواضع سران جنبش سبز» به صراحت از بهره گیری از طرح هدفمندی یارانه ها برای دور جدید حضور در خیابان ها سخن به میان آورده و سران فتنه را به ازدست دادن این فرصت متهم کرد.
این سایت با اعتراف صریح اپوزیسیون برای به انحراف کشاندن طرح هدفمندی یارانه ها نوشت:«برای جنبش اعتراضی و تحت فشار بزنگاه وفرصت مهمی فرارسیده است که برعمق ودامنه پایگاه اجتماعی فعال خود بیافزاید.چراکه آشکاراشرایط عینی مناسبی برای گره خوردن مطالبات معیشتی- اقتصادی با مطالبات سیاسی کلان وخیزش های اجتماعی گسترده ونهایتا اعتصاب های فراگیر درکنارمبارزات خیابانی فراهم می گردد. شرایطی که هیچ اپوزیسیون واقعی ورزمنده و مدعی حمایت ازجنبش مردمی ودمکراسی وعدالت اجتماعی، نمی تواند نسبت به آن بی تفاوت باشد .
این سایت ضد انقلاب در ادامه به انتقاد از مواضع موسوی و کروبی در برابر طرح هدفندی یارانه ها پرداخته و در این زمینه نوشته است: درچنین شرایطی آنچه که موسوی وکروبی درآستانه این جراحی بزرگ به زبان آورده اند، براستی ازنظربی بو و بی خاصیت بودن شاخص و تماشائی است و مصداق ضرب المثل کوه موش زائید.
نویسنده این مطلب همچنین با تاکید براینکه موسوی و کروبی به آخر خط رسیده اند مواضع آنان را در چارچوب حساسیت های دورن نظان توصیف کرده و در این زمینه نوشته است:« باین می گویند آخرخط رسیدن وکاسه داغ ترازآش شدن! البته تازمانی که حاکمیت دراردوی "اپوزیسیون" وباژست اپوزیسیونی چنین گل زنانی بهمراه خود داشته باشد، ازچه چیزی وکدام باخت باید نگران باشد؟!.»
این سایت همچنین موسوی و کروبی توان پاسخگویی به مطالبات اپوزیسوین را ندارند،نوشت:
« آنها علیرغم ادها وهارت وپورت هایشان، قادربه ایفاء نقش یک اپوزیسیون واقعی ورزمنده نیستند و همسوبا سیاست های حاکمیت،عملا با دعوت ازمردم برای پذیرش پی آمدهای این جراحی حاکمیت برای خروج ازبحران نفس گیرکنونی،گیرم اندکی شرمگینانه،درکنارسیاست ارتجاعی وضدکارگری وناانسانی حاکمیت قرارگرفته اند.
 

نظرات (1)
سلام ؛ خدا قوت.
نعمت فتنه
http://www.azad-andishy.blogfa.com/post-44.aspx
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد