? >>کروبی احمق: من و آقای هاشمی ابوذر دورانیم - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>کروبی احمق: من و آقای هاشمی ابوذر دورانیم

چهارشنبه 28 مهر‌ماه سال 1389

شیخ احمق اصلاحات:من و آقای هاشمی ابوذر دورانیم 

 

 

به گزارش جهان به نقل از کیهان کروبی در دیدار چند روزنامه نگار زنجیره ای با اشاره به این گفته که «اگر رهبری نبود، برخی یاران انقلاب، انقلاب را منحرف می کردند» اظهار داشت: من فکر می کنم منظور گوینده بیشتر به آقای هاشمی و بنده است. اینها می خواهند افرادی را از تاریخ انقلاب حذف کنند در حالی که این افراد در هر صفحه ای از تاریخ انقلاب که باز کنند، حضور دارند. البته بنده معتقدم از این اظهارات می شود 2 برداشت نمود. اول اینکه یاران انقلاب در جریان حوادث سخت پس از آن کم آوردند و از ادامه راه آن ناتوان شدند، مانند طلحه و زبیر در صدر اسلام! دومین برداشت از این سخن این است که اکنون سرنوشت کشور به دست نامحرمان و نااهلان افتاده و یاران انقلاب در مقابل این انحراف از جمهوریت و اسلامیت، ایستادگی کرده اند. مانند ابوذر غفاری! حالا مردم باید قضاوت کنند که کدام برداشت از این سخن درست است.

فارغ از نبوغ منحصر به فرد کروبی در مقایسه خود با آقای هاشمی رفسنجانی که مشابه آن در ادعای همزمان تقلب از سوی وی در کنار موسوی رخ داد (نسبت 330هزار رأی به 13 میلیون)، جا دارد از نامزد ناکام آرای باطله پرسیده شود اولا آیا هر کس که نامش در اوراق تاریخ ماند، نشانه سلامت و انقلابی گری اوست. یعنی مثلاً نام یزید و عمرسعد و شمر و مروان و ولید که در تاریخ مانده سند حقانیت آنهاست؟ ثانیاً آیا غیر از این است که ابوذر در برابر اشرافیگری و غارتگری فاسقان و فاسدانی چون ولید و مروان و... ایستاد و جان گرامی خود را بر سر این راه گذاشت، حال آن که شما یک قلم کوچک سابقه رفاقت با مفسد و غارتگری چون شهرام جزایری را دارید که چند صد میلیون پول بی زبان را در حلقوم شما ریخت. ابوذر اسوه تواضع و راست گویی بود و شما مجسمه شهرت طلبی و جاه طلبی ولو به قیمت دروغ بافی و با منطق دروغ هر چه بزرگ تر، جالب توجه تر! در تیم و ستاد و حامیان شما از طرفداران نامزدی هم جنس گرایان و بهائیان -سحرخیز و عبادی و کدیور- پیدا می شود تا غارتگران اقتصادی و مفسدان سیاسی فراری. ابوذر هم بعد از رحلت پیامبر(ص) هرگز به آرمان های آن حضرت و جانشینش خیانت نکرد و شما، نامه ذلت بار و شرم آلود به شیخ مطرود امام و آلت دست منافقین ننوشتید که نوشتید، علیه ولایت فقیه-بنیان فکری امام- موضع نگرفتید که گرفتید، با گروهک های گوناگون ضدانقلاب و ضداسلام ائتلاف نکردید که کردید، به خاطر خیانت ها به جبهه مسلمین از نشان دارترین دشمنان اسلام و سران جبهه استکبار، آفرین و مرحبا نگرفتید که گرفتید.

آقای کروبی فکر نمی کنید که ابوذر را با عبدالله بن ابی و ابوسفیان و معاویه و ولید یا اشعث بن قیس و ابوموسی اشتباه گرفته اید؟!

نظرات (1)
سلام.

توهم اساسی زده بالا. ای شیخ ! ای زنگ تفریح!
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد