? >>زنانی که 27 سال پیش همسر شهید بودند - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>زنانی که 27 سال پیش همسر شهید بودند

پنج‌شنبه 8 مهر‌ماه سال 1389

فحاشی و کتک کاری همسر و فرزند شهیدان همت وباکری در حمایت از موسوی 

 

ماجرای تذکر به چند تن از اعضای نزدیک به خانواده شهید همت و باکری در رسانه های سبز کاملا وارونه گزارش شده است.در همین رابطه یک منبع آگاه گفت: چند روز پیش اعضای این خانواده قصد داشتند با موسوی دیدار کنند که شرایط آنروز برای این دیدار به دلایل امنیتی مناسب نبود و همین موضوع نیز به آنها تذکر داده شد.

به گزارش خبرنگار جهان، این رسانه ها بجای بیان اصل واقعه تلاش می کنند اخبار نادرستی از این ماجرا ارائه کنند و به دنبال مظلوم نمائی از اعضای منتسب به خانواده شهیدان باکری و همت هستند.

در همین رابطه یک منبع آگاه گفت: چند روز پیش اعضای این خانواده قصد داشتند با موسوی دیدار کنند که شرایط آنروز برای این دیدار به دلایل امنیتی مناسب نبود و همین موضوع نیز به آنها تذکر داده شد.

وی ادامه داد: فرزند و همسر این شهیدان پس از تذکر نیروهای امنیتی، با آنها درگیر شدند و شروع به فحاشی و ضرب و شتم نیروهای امنیتی کردند و فرزند شهید همت سیلی به گوش یکی از این افراد می زند.

این درحالی است که پس از این برخورد نیز بازهم نیرهای انتظامی و امنیتی کمترین برخورد نادرستی را انجام نمی دهند و با آرامش وظیفه قانونی اشان را انجام می دهند.
 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد