? >>جزئیات دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک در آْلمان - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>جزئیات دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک در آْلمان

یکشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1388

جزئیات دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک در آْلمان 

 

 

 

رئیس گروهک تروریستی پژاک به همراه دوتن از سران گروهک پ.ک.ک در منزل خود در آْلمان به سر می‌بردند که توسط 12 تن از نیروهای لباس شخصی پلیس ضد ترور آلمان دستگیر شدند.

در منطقه کردستان عراق، در حالی که کمتر از دو هفته از دستگیری "عبدالمالک ریگی " شرور شرق ایران می‌گذرد، "عبدالرحمان حاج احمدی " رئیس گروهک تروریستی پژاک در یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس آْلمان دستگیر شد.
در این عملیات، 12 تن از نیروهای لباس شخصی پلیس ضد ترور آلمان در اقدامی سریع وارد منزل عبدالرحمان حاج احمدی شده و وی را دستگیر می‌کنند.
در این عملیات نیروهای پلیس آلمان 2 ساعت منزل این سرکرده گروهک تروریستی پژاک را مورد بازرسی قرار دادند و تلفن، کامپیوتر شخصی و دیگر وسایل ارتباطی وی را نیز ضبط کرده و با زدن دستبند بر دستان این شرور، وی را به نقطه‌ای نامعلوم منتقل کردند.
هم اکنون نیز وی تحت بازداشت نیروهای پلیس آن کشور می‌باشد.
پس از دستگیری رئیس گروهک تروریستی پژاک، نیروهای پلیس ضد ترور آْلمان در عملیاتی دیگر "رمزی کارتال " و "زبیر آیدان " دو تن از سران گروهک تروریستی پ.ک.ک که در یک منزل مسکونی دیگری در نزدیکی منزل حاج احمدی مستقر بودند، را دستگیر و بازداشت کردند.
تحرکات گروهک تروریستی پژاک نا امنی‌هایی برای برخی مناطق مرزی و کردنشین ترکیه، عراق و ایران ایجاد کرده بود.

 

 

 

گزارش خبرگزاری فارس

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد