? >>تحلیل عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره فتنه موسوی... - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>تحلیل عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره فتنه موسوی...

یکشنبه 18 بهمن‌ماه سال 1388

سرنخ دست کسی است که او را ستون انقلاب میخواند 

 

 

 

آقای موسوی! رجوع کن به سابقه سال های 57 و 58 و قهر کردن سه روزه ات در زمان نخست وزیری و رها کردن مملکت. فکرنمی کنم یادت رفته باشد که با نهیب حضرت امام (ره) به محل کار خود برگشتی، خوب پی می بری که چه توبه ای داری. توبه از کسی پذیرفته شده که دیگر جنایت نکند، نه اینکه شیوه نفاق اتخاذ کند. بنی صدر هم از مردم خواست شبها الله اکبر بگویند. سرنوشت تو هم مثل آنهاست...

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، ضمن انتقاد شدید از موسوی، خاتمی و کروبی بخاطر جریان های اخیر، گفت: مردم با غیرت ایران همیشه ثابت کرده اند که با درک و فهم خود که همان بصیرت مورد نظر مقام معظم رهبری است، گامها از مسوولان جلوتر بوده اند.

به گزارش صراط "محمود احمدی بیغش" عصر چهارشنبه در همایش فرماندهان حوزه ها، پایگاهها و رده های سپاه مقاومت ناحیه ری افزود: همان بصیرت باعث آن انفجار شعور شد و حماسه 22 خرداد و 9 دی سال جاری را بوجود آورد.

وی با تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی، با خواست خدای بزرگ و رهبری بی نظیر بنیانگذار جمهوری اسلامی و بنیانگذار غیرت دینی و نیز با پشتیبانی مردم با بصیرت ایران، به پیروزی رسید.
"بصیرتی که باعث عصبانیت خبیث ترین حکومتها مانند دولتمردان آمریکا، صهیونیست های بی ریشه، عوامل خارج نشین آنها، منافقین پلید و سلطنت طلبهای بی غیرت شد که وجود حیوانی آنها باعث شرم حتی بیگانگان می باشد."

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتضای قانون مداری و دین مداری این است که مقام ولایت فقیه، فصل الخطاب نظام باشند.

به گفته ایشان ، بر مبنای بیان مقام معظم رهبری، شیوه نظام جمهوری اسلامی و مردم بزرگ ایران جذب همگانی نکته ای پذیرفته شده است، ولی آیا توبه کردن تابع شرایط نیست؟ توبه از کسی پذیرفته شده که دیگر جنایت نکند، نه اینکه شیوه نفاق اتخاذ کند.
احمدی یادآور شد: اینها با شعار مقدسات و در ظاهر سبز علوی به جنگ ولایت فقیه و نظام اسلامی آمدند، اما هر چه ماهیت آنها برای مردم ایران بیشتر روشن شد، آمریکا عصبانی تر گردید، تا جایی که آمریکا و سران فتنه تصمیم گرفتند با بنیان ولایت فقیه یعنی همان عاشورا مبارزه کنند.
وی بیان داشت: آقای موسوی رجوع کن به سابقه سال های 57 و 58 و قهر کردن سه روزه خود در زمان نخست وزیری و رها کردن مملکت که با نهیب حضرت امام (ره) به محل کار خود برگشتی، خوب پی می بری که چه توبه ای داری.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به موسوی افزود: بعد از انتخابات، روز قدس، 13 آبان، 16 آذر و نهایتا روز عاشورا چه جنایتی مرتکب شدی و بیاد آور وقتی بنی صدر و منافقین جنگ مسلحانه را در اواخر سال 59 و 60 بر علیه نظام شروع کردند،از مردم خواستند به حمایت بنی صدر مخلوع در پشت بامها تکبیر بگویند، پس تو سرنوشتی جز سرنوشت آنها نداری.
احمدی ادامه داد: آقای کروبی نیز بداند صاحب انقلاب نیست همان چند سالی که در عالی ترین مناصب بود از صدقه زحمات امام و خون بچه های مردم بود والا شما همان بودی که امروز بودی که امروز هستی، تو هنوز پاسخی به ابهامات حتی دوستانت ندادی.
وی اضافه کرد: به یادآور وقتی بنی صدر خائن در تاریخ 14 اسفند 59 اتهام دروغین شکنجه گری را به نظام اسلامی وارد و نظام را از حکومت طاغوت بدتر دانست و شما هم با تهمتی که به نظام اسلامی زدی بدان عاقبت کارت پیوستن به بنی صدر و اربابان آنها است.
وی تصریح کرد: آقای خاتمی، ملاک حال فعلی افراد است، جوانان غیرتمند ایران که در نقاط مرزی و غیر مرزی از شرف و کیان اسلامی پاسداری می کنند صاحب انقلاب هستند نه شما که با شرکت در جلسات و محفلهای آنچنانی با دوستانتان توطئه می کنید.
نماینده مردم شازند در مجلس ادامه داد: صاحب این انقلاب جوانانی هستند که دیدید دستاوردهای هسته ای که شما با لبخند تقدیم وزرای خارجه انگلیس، فرانسه و آلمان کردی آنرا پس گرفتند و به سرانجام رساندند.
وی افزود: همه می دانند که سرنخ این فتنه در داخل دست کسی است که شما آن را ستون انقلاب می دانید، پس بدانید در این نظام فقط ولایت فقیه، قانون اساسی و مردم ستون انقلاب هستند نه آقایی که حتی ستون خانواده اش نیست، هر کس اینگونه شعارها یعنی " فلانی ستون انقلاب است" را طرح کند قطعا مغرض و انحرافی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اما آغوش نظام به روی همه توبه کنندگان باز است اما به شرط آنکه دیگر دست به جنایت نزنند.
محمود احمدی خاطر نشان کرد:اگر نبود خون پاک شهدا قطعا این حکومت پا برجا نبود تا زمانی در این مملکت ولایت فقیه باشد هیچ کس نمی تواند ضربه ای به این انقلاب بزند.
این نماینده مجلس تاکید کرد: هر کس بخواهد مقابل مقام معظم رهبری و ولایت فقیه بایستد سرنوشت آنان مانند بنی صدر خواهد بود.
وی گفت : مردم هوشیار دانا و بیدار ما باید در 22بهمن حماسه عاشورایی 9دی دیگری را تکرار کنند و یکبار دیگر دشمنان اسلام را مایوس و ناامید کنند.
احمدی تاکید کرد: دستگاهای امنیتی دیگر به فتنه گران امان نمی دهند ؛ اینها اگر بخواهند کوچکترین حرکتی داشته باشند با حماسه میلیونی ملت طرف هستند

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد