? >>شگردهای فرقه انحرافی"ریکى" برای جذب دختران و زنان مطلقه - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>شگردهای فرقه انحرافی"ریکى" برای جذب دختران و زنان مطلقه

دوشنبه 25 اردیبهشت‌ماه سال 1391

شگردهای فرقه انحرافی"ریکى" برای جذب دختران و زنان مطلقه 

سرکرده فرقه با سوءاستفاده از مشکلات روحى و خانوادگى افراد و وعده‏ هاى واهى، به مرور باعث متلاشی ى‏شدن بنیان برخى از این خانواده‏ ها ى‏شده که در این راستا شاکیانى نیز وجود دارند.

با پیگیری های انجام شده توسط دستگاه های نظارتی و قضایی،عوامل فرقه نوظهور «ریکى» شناسایی و سرکرده آن به نام (ب-پ) دستگیر شد.
 از جمله اهداف این فرقه وارداتی، انحراف افکار و ترویج عقاید ضددینى و سکولار، اشاعه فحشا با عناوین همسویى، مدیتیشن (تمرکز)، ریلکسیشن (آرام‏سازى)، سکسولوژى (سکس درمانى) و... بوده که رئیس فرقه نزد افرادی چون پاتریک زیگلر، کترین رایسون، اولى گابریل سن و رودکوکس در مالزى و ترکیه این تعالیم را فرا گرفته و در تهران، مازندران و گلستان با همکارى تعدادى مدرس تبلیغ مى‏ کرده است.
 نام‏برده در تبلیغ با به کارگیرى تکنیک‏ هاى موجود در روانشناسى و تلقین که بر اثر قدرت بیان بالا در روح، ذهن و روان افراد مى‏ گذاشت، فرد را تحت عنوان تخلیه و آرامش وادار به ابراز گناهان خود در میان جمع مى ‏کرد.
ب-پ از سال 86 فعالیت فرقه‏ اى را در سارى آغاز و تاکنون بیش از دو هزار نفر در سطح کشور و بیش از 150 نفر در سطح استان جذب وی شدند که اکثر آنان مونث و غالباً مطلقه هستند.
 سرکرده فرقه با سوءاستفاده از مشکلات روحى و خانوادگى افراد و وعده‏ هاى واهى، به مرور باعث متلاشى ‏شدن بنیان برخى از این خانواده‏ ها شده که در این راستا شاکیانى نیز وجود دارند.

 شگرد فرقه «ریکى» براى جذب افراد
 فرقه «ریکى» براى جلب اعتماد و جذب بیشتر بانوان متقاضى شرکت در کلاس‏هاى خود، آنان را به ثبت‏ نام همسران شان ترغیب مى‏ کرد تا علاوه بر درآمد بیشتر، با ایجاد اعتماد، پوششى بر روابط آزاد انان در کلاس‏ها باشد.
 هم‏چنین بعضى از مسترها «مربیان» با آموزش همسران یا محارم خود از حضور ایشان در جلسات بهره برده و در صورت درخواست متقاضى، لمس توسط همکار مستر صورت مى‏ گرفت.
 اکثر شرکت‏ کنندگان در جلسات فرقه داراى اعتقادات دینى ضعیفى بوده و این‏گونه اقدامات فرقه به منظور شرعى جلوه دادن کلاس‏ ها بوده است.
 برخلاف القاى مسترها بر عدم تماس بدنى، اکثر حرکات فرقه نیاز به تماس بدنى مستر با شرکت‏ کنندگان داشته است..
 مختلط بودن جلسات آموزشى و جاذبه‏ هاى جنسى یکى از دلایل اقبال افراد فریب خورده به این فرقه بوده است.
 فرقه «ریکى» با جذب افراد معتبر از جامعه پزشکى و مشاورین روانشناس سعى در اعتباربخشى به فعالیت‏هاى فرقه‏ اى خود داشت و از طریق تبلیغ چهره به چهره افراد نیز اقدام به جذب افراد انجمن‏ هاى ترک اعتیاد نموده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد