? >>تازه‌ترین گستاخی مفتی اعظم سعودی علیه مسلمانان - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>تازه‌ترین گستاخی مفتی اعظم سعودی علیه مسلمانان

دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1391

تازه‌ترین گستاخی مفتی اعظم سعودی علیه مسلمانان

مفتی عربستان سعودی در جدیدترین ادعاهای مضحک خود جنبش‌های ملی معاصر را که به سرنگونی چهار دیکتاتور عرب منجر شد به علت گناهان بندگان خدا دانست.

شیخ "عبدالعزیز آل‌الشیخ" مفتی اعظم عربستان سعوی در جدیدترین اظهارنظرهای مضحک خود مدعی شده که بی‌ثباتی در خاورمیانه و سقوط چهار تن از رؤسای جمهور کشورهای مختلف به علت وجود مسلمانان گناهکار است.

روزنامه الوطن جاپ عربستان سعودی به نقل از مفتی وهابی‌ها نوشت: فتنه‌ها و ناآرامی‌ها و ناامنی‌هایی که در کشورهای اسلامی روی می‌دهد به علت گناهان بندگان است.

این مفتی سعودی که سرنگونی چهار نفر از دیکتاتورهای جهان را "فتنه" و "ناآرامی" خوانده است، به علت اصلی سرنگونی آنها که همان ظلم و ستم و وابستگی به قدرت‌های بیگانه غربی و صهیونیستی و خشم عمومی مردم است، اشاره‌ای نکرده و در عوض مدعی شده که این گناهان مردم است که باعث شده این اتفاقات روی دهد!

اظهارات این مفتی وهابی در شرایطی صورت می‌گیرد که مردم شرق عربستان وهمچنین دانشجویان دانشگاه‌های مختلف در این کشور به علت ظلم و ستم و تشدید دیکتاتوری آل‌سعود و سرسپردگی مقامات حاکم بر این کشور به آمریکا و غرب اعتراضات دامنه‌داری را ادامه می دهند.

علمای وهابی سعودی که جیره خوار رژیم این کشور هستند، بارها با تحریم تظاهرات و مخالفات‌های مدنی ضد دولتی، خواستار توقف این حرکت‌ها شده‌اند، اما مردم با بی‌اعتنایی به این فتواها حرکت انقلاب‌گونه خود را ادامه می‌دهند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد