? >>بیشترین متقاضیان استفاده از RQ170 ایران - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>بیشترین متقاضیان استفاده از RQ170 ایران

جمعه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1391

بیشترین متقاضیان استفاده از RQ170 ایران


مشاور ویژه وزیر دفاع با اشاره به اینکه بیشترین تقاضاها برای استفاده از فناوری RQ170 از کشورهای چین و روسیه است، افزود: شکار این هواپیما از افتخارات ایران اسلامی است.

احمد کریم‌پور ظهر امروز در نشست سیاسی که در مرکز تربیت معلم شهید بهشتی زنجان، برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را در برابر قدرت های استکباری شرق و غرب ایجاد کرده و به جهان تشیع عزت داد.

کریم‌پور هدف نهایی همه جوامع را تشکیل حکومت عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی انقلاب معمولی نبوده و خداوند این انقلاب را بر مبنای نیاز هستی انتخاب کرده است، که باید قدر این انقلاب را دانست.

*انقلاب اسلامی تفکر به پا خواسته در برابر کمونیسم و لیبرال است

وی با بیان اینکه در هیچ جای تاریخ ایرانی‌ها، بت پرستی دیده نمی‌شود، یادآور شد: افتخار ایرانی‌ها است که تا کنون هیچ الهه‌ای نداشته و هیچ بتی را پرستش نکرده‌اند.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تفکر به پا خواسته در برابر کمونیسم و لیبرال است، افزود: امام خمینی (ره) مکتبی برای ادامه راه مکاتب انبیا و اولیا در جهان ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه در تربیت سیاسی باید به سه مقوله توجه شود، خاطرنشان کرد: شناخت درباره نظام سیاسی، احساس شخص نسبت به نظام سیاسی و شایستگی فرد برای تربیت سیاسی از مقولات تربیت سیاسی محسوب می‌شود.

*ملت سوریه مبارزات 60 ساله علیه اسرائیل دارد

مشاور ویژه وزیر دفاع با اشاره به اینکه کشور سوریه به دلیل مقابله در برابر غرب مورد تهدید نظام‌های غربی قرار گرفته است، افزود: ملت سوریه 60 سال است که علیه اسرائیل مبارزه می‌کنند.

وی با بیان اینکه در تربیت سیاسی هر واحد سیاسی دارای میز سیاسی است، تصریح کرد: در کنار همه میزهایی سیاسی که تربیت سیاسی ایران دارد، میز علم در سال‌های اخیر مورد توجه بیشتر قرار گرفته است.

کریم‌پور با اشاره به پیشرفت‌های علمی ایران در بخش‌های مختلف ادامه داد: این پیشرفت‌ها تا جائی ادامه دارد که هواپیمای فوق سری بدون سرنشین آمریکا در ایران به زمین نشانده می‌شود.

وی تصریح کرد: پیشرفت حوزه‌های مختلف هسته‌ای، ژنتیکی، دیجیتالی و فناوری‌های نوین را مدیون توجه کشور به علم است.

*ایران اسلامی ساخت بمب هسته‌ای را مذموم می‌داند

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه ایران اسلامی ساخت بمب هسته‌ای را مذموم می‌داند، تصریح کرد: ایران به هیچ وجه درصدد ساختن بمب اتمی نبوده و نیست.

وی با بیان اینکه تو دهنی ایران به استکبار غنی‌سازی‌های جدیدی است که به گوش می‌رسد، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های ایران در زمینه‌های مختلف افتخار آمیز است.

مشاور ویژه وزیر دفاع با اشاره به اینکه بیشترین تقاضاها برای استفاده از فناوری RQ170 از کشورهای چین و روسیه است، افزود: شکار این هواپیما از افتخارات ایران اسلامی است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد