? >>فیلم قلاده های طلا، اساتید حوزه را به سینما آورد - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>فیلم قلاده های طلا، اساتید حوزه را به سینما آورد

چهارشنبه 23 فروردین‌ماه سال 1391

مدیرسینما وتوس قم در گفتگو با سرویس نقد رسانه 598:  

فیلم قلاده های طلا، اساتید حوزه را به سینما آورد / 

 فروش قلاده ها در قم بی سابقه بوده است  

 

 


فیلم قلاده های طلا که این روزها در صدر فروش سینماهای کشورمان قرار دارد، این روزها توانسته است طلاب و اساتید حوزوی بسیاری را که طی سالهای اخیر، به دلیل دوری سینما از ماهیت انقلاب اسلامی و ارزشهای الهی، ارتباط خود را با سینمای ایران قطع کرده بودند، به سالن های سینما بکشاند.

فیلم قلاده های طلا که این روزها در صدر فروش سینماهای کشورمان قرار دارد، توانسته است طلاب و اساتید حوزوی بسیاری را که طی سالهای اخیر، به دلیل دوری سینما از ماهیت انقلاب اسلامی و ارزشهای الهی، ارتباط خود را با سینمای ایران قطع کرده بودند، به سالن های سینما بکشاند. در این رابطه گفتگویی داشتیم با جناب آقای دکتر کریمخانی، مدیریت سینما وتوس قم.

دکتر کریمخانی با اشاره به استقبال بی سابقه مردم قم از فیلم قلاده های طلا افزود: فیلم سینمایی قلاده های طلا که از ابتدای سال در سینما وتوس به نمایش درآمده است، با استقبال فراوان مردم قم روبه رو شده و در اکثر سانس ها، تمامی صندلی های سینما مملو از تماشاگر می شود.

مدیر سینما وتوس قم با اشاره حضور طلاب و روحانیون در سینما برای تماشای این فیلم افزود: اکران قلاده های طلا موجب شد سینماهای قم که سالها از حضور روحانیون معظم محروم بوده، پذیرای جمع کثیری از این قشر در سانس های اکران این فیلم باشند.

وی اظهار داشت: تاکنون شاهد حضور تعداد کثیری از اساتید حوزه های علمیه برای تماشای فیلم قلاده های طلا بوده ایم.

دکتر کریمخانی افزود: با توجه به درخواست هایی که صورت گرفته است، این سینما آمادگی دارد جهت حضور ارگان ها و نهادهای حوزوی، سانس های ویژه ای را اختصاص دهد.

کریم خوانی در خصوص آمار فروش این فیلم در سینما وتوس افزود: این فیلم در مدت نمایش 17 روزه خود تا کنون توانسته است که نزدیک به 33 میلیون تومان فروش کند که تا کنون بی سابقه بوده است و استقبال مردم قم از این فیلم همچنان ادامه دارد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد