? >>مصباح: خطر مشایی صد برابر بیشتر از موسوی و کروبی - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>مصباح: خطر مشایی صد برابر بیشتر از موسوی و کروبی

یکشنبه 1 خرداد‌ماه سال 1390

مصباح: خطر مشایی صد برابر بیشتر از موسوی و کروبی  

 

دوره دوم انتخابات آقای احمدی نژاد، فردایش ما رفتیم پیش حاج آقای مصباح برای آن غائله. رفتیم پیش ایشان و گفتیم این‌ها می خواهند فتنه‌انگیزی کنند،ایشان گفت که این‌ها مهم نیست و رهبری خودشان فتنه را جمع می‌کنند.

جهان نوشت:حجت الاسلام سیدمحمود نبویان، استاد موسسه امام خمینی(ره) در نشستی که در دانشگاه رجایی برگزار شد این مساله را تبیین کرد که چرا آیت الله مصباح جریان انحرافی را فراماسونر نامید. وی گفت:فراماسونری هزاران جنبه دارد که من دو جنبه ‌از آن را می خواهم عرض کنم. یک جنبه، جنبه سیاسی است، یک جنبه، جنبه فکری، عقیدتی و بنیادین است. آقای مصباح نظر به جنبه سیاسی‌اش ندارد و نمی‌خواهد بگوید این تشکیلات سیاسی، آقای مشایی هم رفته آنجا عضو شده است، آقای مصباح می گوید فکری که مشایی عرضه می کند؛ فکر فراماسونرهاست .

سوال می‌شود چه فکری مگر عرضه می کند؟ مگر آقای مشایی کیست؟ چه کاره است؟ حالا من تا حدود ۵ سال خبر دارم که آقای مصباح خلوت بال به آقای احمدی نژاد پیغام داده است که دو نفر آبروی دولت شما را می‌برند. اسم یک نفر رو من ... دارم سه نفر دیگر چون احتمالیه من نمی‌گویم. آیت الله مصباح ۵ سال پیش گفتند مشایی رو کنار بگذارید.
نبویان تصریح کرد: دوره دوم انتخابات آقای احمدی نژاد، فردایش ما رفتیم پیش حاج آقای مصباح برای آن غائله. رفتیم پیش ایشان و گفتیم این‌ها می خواهند فتنه‌انگیزی کنند،ایشان گفت که این‌ها مهم نیست و رهبری خودشان فتنه را جمع می‌کنند.

آقای مصباح آن موقع می‌گفت که نکند احمدی نژاد آقای مشایی را به عنوان معاون اول معرفی کند. پارسال طرح ولایت دانشگاه شهید بهشتی آقای مصباح گفته بود فتنه ای در راه است. امسال تو جلسه خصوصی برگشت گفت ان‌شاءالله این یکی دیگه حداقل محقق نشود این بار که همه محقق شد ایشان فرمودند خطر مشایی صد برابر بیش‌تر از خطر آقای موسوی و کروبی است. فتنه بزرگ‌تری در راه است این‌ها فوق العاده خطرناک هستند. گول ظاهرشان را نخورید.

مسئله بالاتر از ...، هر جا صحبت کرد از رهبری خرج شد، مجبور شد رهبری هزینه شود. همه کار، آخرین کارش هم همین است، رهبری هزینه‌اش را دارد می‌دهد. ... همه جا را می خواهد بگیرد؛ همه جا را.

نظرات (1)
با سلام
کدام خطر کی محقق می شود آقای مصباح پیش بینی کرده بود که خطراتی دارد نه غیب گویی همانطور که قبل ز انتخابات 1384 گفته بو که آقای احمدی نژاد یکسال پیش می گفت که رئیس جمهور خواهد شد . متاسفانه با بزرگ گردن سخنان آقای مصباح ضربه بزرگی به دولت وارد شد بطوری که کارهای بزگ دولت مانند بالا بردن سطح اقتدار ایران در سطح بین الملل و عدالت اجتماعی از طریق هدفمندی یارانه ها و خانه های مسکن مهر و غیره به باد فراموشی سپرده شده و از طرفی مخالفین دولت و صاحبان قدرت و ثروت مانند مهدی هاشمی و جاسبی و غیره از این تخریب برضد دولت نهایت بهره برداری را کردند و اینک طلبکار تر از همیشه تمامی کسانی که به هر نحو با دولت مرتبط بودن با برجسب انگ جریان انحرافی و مشائی و در انتخابات مجلس عدم صلاحیت شدند و جا برای فعالیت صاحبان ثروت و قدرت بازتر شد کسانی که 30 سال صندلی های مجلس را تصاحب کردند
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد