? >>تشریفات ایرانی برای حاکم جائرعرب/عکس - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>تشریفات ایرانی برای حاکم جائرعرب/عکس

پنج‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1390

تشریفات ایرانی برای حاکم جائرعرب/عکس

فردا، کاروان ورزشی تیم فوتبال الاتحاد عربستان روز گذشته وارد فرودگاه مهر آباد شد. سعودی ها در حالی پس از یک ماه شانتاژ خبری علیه ایران با سلامت کامل وارد کشورمان شدند که نحوه استقبال از آنان تفاوت های جالبی با آنچه در فرودگاه جده بر سر ورزشکاران ایرانی آمد، داشت.

روز گذشته مسئولین باشگاه پرسپولیس در حالی نمایندگان خود را با دسته گل به استقبال سعودی ها فرستادند که بیشتر اهالی ورزش خواستار برخوردی قاطع و تلافی جویانه با کاروان ورزشی الاتحاد بودند.

در این بین نه تنها هیچ عکس العملی نسبت به آنچه در فرودگاه جده بر سر بازیکنان پرسپولیس پیش آمد، انجام نشد بلکه استقبالی کم نظیر از کاروان سعودی ها صورت گرفت.

بیش از این انتظار می رفت تا همانگونه که مسئولین عربستانی به انگشت نگاری و چشم نگاری از ورزشکاران ایرانی پرداخته و آنها را در فرودگاه جده 9 ساعت معطل نمودند، مسئولان ایرانی نیز در قبال این بی احترامی عکس العملی نشان دهند. اما شانتاژ خبری رسانه های عربستان کار خود را کرد و نه تنها انگشت نگاری و چشم نگاری از سعودی ها محقق نشد، بلکه بازیکنان الاتحاد در آرامش کامل و با محافظت ماموران نیروی انتظامی مسیر فرودگاه مهرآباد تا هتل محل اقامت را طی نمودند.


مقایسه تصویر آنچه در جده گذشت و آنچه در تهران به وقوع پیوست

فرودگاه جده یک روز پیش از دیدار رفت پرسپولیس - الاتحاد

مازیار زارع- علیرضا نور محمدی- حسین بادامکی و حمید علی عسگر

مازیار زارع- علیرضا محمد- علیرضا نور محمدی و جلال اکبری

 هادی نوروزی

 وحید هاشمیان

 فرودگاه مهر آباد یک روز پیش از دیدار برگشت پرسپولیس - الاتحاد

 مسئولان باشگاه پرسپولیس با رویی گشاده از نمایندگان کشوری که این روزها شیعیان بحرین را به خاک و خون کشیده استقبال کردند. این در حالی است که انتظار می رفت حداقل کاروان تیم فوتبال الاتحاد بدون هیچ استقبالی با بی مهری تمام وارد فرودگاه مهرآباد شده و به هتل محل اقامت خود بروند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد