? >>نسبت رفسنجانی با میر حسین! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>نسبت رفسنجانی با میر حسین!

دوشنبه 29 فروردین‌ماه سال 1390

 نسبت رفسنجانی با میر حسین!  

 

با توجه به خصوصیات شخصیتی موسوی ، وی کسی نیست که به تنهایی جسارت فتنه آفرینی داشته باشد و انفعال وی در مناظره 14 خرداد در مقابل منتخب مردم مؤید همین مطلب است بلکه وی چون عروسکی است که تا دست آقای رفسنجانی درون آن است به خیمه شب بازی برای دشمنان ادامه می دهد

«میرحسین موسوی» پس از دولتش با روی کار‌آمدن «هاشمی رفسنجانی» به گوشه ای خزید و ترجیح داد که به عنوان مهندسی سفارش شده پروژه های شهردار نمونه رفسنجانی (کرباسچی) را عهده دار شود و در فرهنگستان هنر عمر را سپری کند و در بحبوحه فشار سیاست های «تعدیل اقتصادی» بر مردم و در برابر ایجاد شکاف عمیق طبقاتی در کشور پس از انقلاب در دولت کارگزاران و مدعی اصلاحات که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در هنگامی که طبقه ای ممتاز از دل نظام سر بر می آوردند، تمام دغدغه مهندس برپایی گالری نقاشی هایش بود و بس و از سخنرانی های پر التهاب وی خبری نبود!

سؤال اینجاست که کسی که در فتنه 88 اوضاع کشور را تیره و تار و خود را منجی کشور می دانست چرا در دوران دو دولت پیش سکوت اختیار کرد؟ که پاسخ یا این است که وی معضلی در آن دوره نمی دید که باز چندین سؤال از وی در اذهان پیش می آید ، که نتیجه آن این است که خود یکی از کارگزاران آن دولت ها بوده است ، با توجه به سخن وی در مناظره انتخاباتی که گفت : « به دولت برادرم آقای هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی افتخار می کنم. » می توان وی را ادامه پروژه دولت کارگزاران دانست چنانچه آقای رفسنجانی دولت خاتمی را نیز ادامه دولت خود خواند بنابر این موسوی دولت گذار جریان آقای رفسنجانی می باشد که حمایت گسترده خاندان وی و خاتمی از موسوی و استمرار حمایت از فتنه دلیل محکم این تبانی می باشد. و البته مدارک زیادی برای اثبات این نیز وجود دارد ولی این استدلال ساده وبدیهی می تواند کسانی را که منکر این امر هستند را متقاعد کند و اگر بگویند موسوی فرصت و جرأت مطرح کردن اعتراضی را نداشته ، مشکل چند برابر می شود چرا که کسی که جرأت وجسارت نداشته است در دولت افرادی چون رفسنجانی وخاتمی سخن بگوید اوَلاً چگونه می تواند خود را حقَ طلب بداند و ثانیاً با چه بیانی حمایت همه جانبه خاتمی و خاندان رفسنجانی را از وی را می توان توجیه کرد؟!

پس از اغتشاش 25 بهمن89 که با صدور رمز ار طرف آقای رفسنجانی صورت گرفت « چرا رفسنجانی باز رمز اغتشاش صادر کرد؟! » و با توجه به موجی که برای محکومیت موسوی و کروبی با به صحنه آمدن یاران آقای رفسنجانی به وجود آمد می شد فهمید که قرار است تمام پیکان اتهام به سوی آن دو گرفته شود تا فرصتی برای آقای رفسنجانی پیش بیاید که در آستانه انتخاب ریاست خبرگان وی را از جنایات آنان تبرئه کنند ولی حال با ناکارآمدی این ترفند و بازماندن وی از ریاست خبرگان درگذشت پدر موسوی فرصت خوبی است برای به صحنه آوردن وی و به اصطلاح « با هندوانه زیر بغل گذاشتن ها « از ظرفیت اغتشاش آفرینی وی بهره برد. تعبیر وی از میر حسین به عنوان « فرزندان خدوم و برومندشان به ویژه مهندس میر حسین موسوی » نشانه همین نوع موقعیت شناسی های وی می باشد و ادعای آقای رفسنجانی نسبت به موسوی در این پیام بر اینکه وی « خدمات شایسته ای به اسلام و انقلاب و میهن اسلامی مان کردند.» نیز نشان از پروژه جدید بازآفرینی فتنه می باشد .

این تعابیر در صورتی است که آقای رفسنجانی در زمان دولت خود کمترین ذکر ویادی از موسوی و دولتش نمی کرد بلکه برخی از معضلات را نیز کارگزاران محترم وی به دولت متمرکز و بسته موسوی حواله می دادند ! حال چه شده است که آقای رفسنجانی در اولین روزهای سال 90 به یاد تمجید اینچنینی از وی به عنوان یکی از مجرمان سیاسی کشور و معضل آفرینان نظام افتاده ؟! پاسخ را باید در همان سخن رئیس جمهور در مناظره یافت که موسوی را نماینده اقای رفسنجانی دانست .

آری ! با توجه به خصوصیات شخصیتی موسوی ، وی کسی نیست که به تنهایی جسارت فتنه آفرینی داشته باشد و انفعال وی در مناظره 14 خرداد در مقابل منتخب مردم مؤید همین مطلب است بلکه وی چون عروسکی است که تا دست آقای رفسنجانی درون آن است به خیمه شب بازی برای دشمنان ادامه می دهد .

آقای رفسنجانی پس از فتنه 88 با دعوت از موسوی برای شرکت در جلسات هیأت امنای سابق دانشگاه آزاد وحتَی با دعوت وی به جلسات « مجمع تشخیص مصلحت نظام » که توسط دبیر آن مجمع ( رضایی ) صورت گرفت همواره به دنبال حفظ موسوی در درون نظام است تا که به وی در برابر اقدامات مجرمانه اش مصونیت ببخشد و از وی همواره به عنوان اهرمی در برابر نظام استفاده کند .

صدور بیانیه از طرف گروهی از طلاب منحرف که به اندازه انگشتان دست نمی رسند در حمایت از موسوی با همین ادبیات رفسنجانی در نامه اخیرش به موسوی نشانه سناریویی هماهنگ است تا که در آغاز سالی که همه مکلف « به جهاد اقتصادی « هستند و منطقه به دنبال رستن اسلامی خود است کشور را به آستانه التهاب مورد نظر دشمنان سوق دهند و مسیر شتابنده پیشرفت کشور را بامانع مواجه کرده و هزینه انتخابات آینده مجلس وریاست جمهوری را بالا ببرند که با این دلایل آشکار دیگر کسی نمی تواند از نقش مستقیم آقای رفسنجانی در این فتنه ها چشم خود را ببندد اگر چه که مردم در راهپیمایی های خود در 22 بهمن سال گذشته و تظاهرات اعتراضی خود پس از غائله 25 بهمن بارها با شعارهای خود از نقش آقای رفسنجانی وخاندان وی پرده برداشتند ولی گویا خواص و مسئولان قوه قضاییه هنوز متوجه این امر واضح نشده اند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد