? >>پیش بینی پیشگوی مشهور عرب درباره ایران - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>پیش بینی پیشگوی مشهور عرب درباره ایران

چهارشنبه 22 دی‌ماه سال 1389

پیش بینی پیشگوی مشهور عرب درباره ایران  

روزنامه الاتحاد چاپ ابو ظبی گزارش مفصلی در دو صفحه در مورد جمهوری اسلامی ایران به بهانه پایان دهه اول هزاره سوم به قلم ستار ناصر خبرنگار خود در تهران به همراه عکس مقام معظم رهبری که در دو طرف ایشان آقایان احمدی نژآد وخاتمی نشسته اند وهمچنین برخورد کفش به پیشانی آقای کروبی در صفحه اول گزارش ونیز دختران بد حجاب با بستن پارچه سبز در صفحه دوم به چاپ رساند

در مقدمه این گزارش تحت عنوان (خاتمی و احمدی نژاد دو رئیس متفاوت) چنین آمده است ..... ناظر سیاسی که در ده سال گذشته ایران را رصد کرده باشد، (2001 الی 2010) به این نتیجه خواهد رسید که تصویر جدیدی در صحنه سیاسی ایران ظاهر گردیده است.

در حقیقت جمهوری اسلامی ایران از سال 2001- 2005 تحت سلطه اصلاح طلبان به ریاست جمهوری محمد خاتمی قرار داشت و از سال 2005 تا کنون در اختیار اصول گرایان به ریاست احمدی نژاد است. خاتمی 22 میلیون از مجموع 28 میلیون رای مردم را کسب کرد و در مقابل توکلی نماینده اصول گراها فقط 15در صد آرا به دست آورد. در دوره بعدی قدرت از آن اصول گرایان بود واحمدی نژاد ریاست جمهوری را از سال 2005 تا کنون برعهده دارد.

این گزارش در ادامه با اشاره به تلاش خاتمی در دوره اصلاحات برای برقراری روابط با آمریکا زیر پرچم (گفتگوی تمدنها) به خواسته های خاتمی برای دادن صلاحیت بیشتری به رئیس جمهور، تغییر قانون مطبوعات، و ایجاد مزاحمت برای رئیس جمهور از طرف اصول گرایان وایجاد بحران سیاسی در ایران می پردازد. ستار ناصر سپس به پیروزی محمود احمدی نژاد و پایان دوره اصلاح طلب ها اشاره می کند. این گزارش با قلم فرسایی در خصوص دوره خاتمی و داستان های آن دوره و متهم شدن خاتمی به عدول از انقلاب و اظهارات وی به ضعف قدرت دولت و عدم توانایی اتخاذ تصمیمات و شکوایی های خاتمی و گفته های برخی اصلاح طلبان از جمله شمس الواعظین در خصوص دموکراسی موضوع روابط ایران وآمریکا را مطرح می کند ومی گوید .. روابط ایران و آمریکا با نوسانات و تغییر و تحول زیادی روبرو گشته.

شاید می توان گفت روابط ایران و آمریکا در دوره خاتمی قوی تر و بهتر از دوره آقای احمدی نژاد بوده است. دو کشور نسبت به سرنگونی دو دشمن ایران، یعنی رژیم صدام حسین در بغداد و طالبان در کابل تفاهم لازم را داشتند، ولی این تفاهم منجر به توافق نسبت به دیگر پروندها مثل برنامه هسته یی نگردید.

ظاهرا توقف همکاری میان ایران و آمریکا در زمان بوش قضیه را از هوای بهاری به پاییزی تبدیل کرد. سپس به تصادم در زمان آقای احمدی نژاد منجر شد. نویسنده گزارش با اشاره به تاریخچه روابط و تاکید بر سیاست خاتمی برای کسب میادین بین المللی وعدم موفقیت ایشان به خاطر نبود حمایت داخلی به موضوع انتخابات اخیر ریاست جمهوری پرداخته ومسایل ایجاد شده را پررنگ می نماید. این گزارش همچنین به مسایل مرتبط با برنامه هسته یی ایران پرداخته و عقب نشینی های آقای خاتمی را مطرح می کند و به برکناری اصلاح طلبان اشاره می کند. در پایان چنین نتیجه می گیرد ..... ناظران سیاسی معتقدند که جمهوری اسلامی ایران در دوره ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد وارد مرحله جدیدی شده است. در این مرحله اصلاح طلب ها حضوری در صحنه سیاسی ایران ندارند، و صحنه سیاسی تنها از آن محافظه کاران و سپاه است. در این راستا صدای مخالفت از طرف برخی اصولگریان مانند هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و محمد رضا باهنر و احمد توکلی و برخی مراجع دینی بر علیه احمدی نژاد شنیده شده است.

ناظران چنین می پندارند که وضعیت جدید ایران به اصلاح طلبان اجازه ورود به صحنه سیاسی را نخواهد داد، اصول گرایان یک حزب اصلاح طلب را تاسیس خواهند کرد که در دایره آنها باشد و تنها در محدوده تعیین شده توسط اصول گرایان شنا کند. بدین ترتیب آینده سیاسی ایران در دست اصول گریان خواهد ماند. اینها نخواهند توانست زیر یک سقف زندگی کنند هر کدام رهبری را انتخاب خواهد کرد که با دیگران در لایتغیرهای اصول انقلاب اسلامی ایران شرکت نمایند.

این را هم باید گفت که دولت احمدی نژاد در طبقه بندی اصول گرایان که ایران به آن عادت کرد نمی باشد بلکه خط اصول گرایی است که به رهبری (مقام معظم رهبری) رهبر انقلاب ، سید علی خامنه ای است.

این گزارش در پایان این سئوال را مطرح می کند.. آیا ایران به همان جایی خواهد رسید که پیش گو (جمانه قبیسی) که رخدادهای سال 2011 میلادی پیش گویی کرده است ؟ وی معتقد است که امپراتوری آمریکا افول خواهد کرد و سال مزبور سال بسیار سخت و پر تلاطم برای آمریکا خواهد بود، اما ایران دنیا را تکان خواهد داد چرا که این کشور دارای جیزی است که خیلی مهم تر از آن چه در امریکا است، ایران به زودی اکتشافات جدیدی را بر ملا خواهد ساخت. این گفته های پیش گو است وآنچه روی زمین است به قدر وتدبیر انسانی سپرده می شود .

نظرات (23)
در روایات هم آمده است پس شما بیشورها مسخره نکنید
جانم فدای رهبر
ملتی هستیم که بجای تعقل و فکر دنبال پیشگویی چهار تا رمال یم .
اینده رو خودمون میسازیم نه پیشگوها . توروخدا دست از خرافات بردارید .
تا کی دنبال خرافات ........

التماس تفکر .!!!!!
اقتدار.کدوم اقتدار....چرا با شعارهای پوچ خودتونا گول میزنید. ..داریم به ته باتلاق نابودی و تباهی میریم...البته الان کفش رسیدیم دیگه..
زرررررررشک . منظورت همون اکتشافات بزرگ در زیر زمین خونه دختر 16 ساله ست
جانم فدای رهبر انشاالله کسانی که میخواهند انقلاب رو بد جلو ه بدن بمیرن
احسنت بر آدم عاقل .درود بر امام خامنه ایی
جانم فدای رهبر
ان شاالله شاهد سلامتی و بقای عمر حضرت اقا امام خامنه ای و ریشه کنی و محاکمه واقعی فتنه گران از میر حسین و ایادی هاشمی و.... باشیم . هر گونه کمک به رهبری عزیز را واجب می دانم . مدرس دانشگاه در فقه وحقوق
چی بگم.اینها منتسب به انسان کامله که انشاالله ابتدای ۲۰۱۷ گفته میاد.باور کنید راست میگم
خواب دیدی خیر باشه،اکتشافات
جونم فدای رهبر
خخخخخخ خوب چرت و پرت میگید خخخخخخخ ایران الان یه ویرانه بزرگه ، اکتشافات علمی ؟!!! منظورتون از اکتشافات علمی نکنه همین دزدی ها هست هههههه به چرت و پرت آلرژی دارم
چقد چرت گفته بود آخرش
رهبرا هدیه به شما
ایشلا خدا سایه رهبرمون رو از سرمون کم نکنه و اماااا لعنت به اون مدیران و رو اسای فاسد و اختلاص گر مملکت به حق علی خیر نبینن
لعنت بهشون
کور شه هرکی که نمیتونه اقتدار و عزت و سلامتی رهبر مارو ببینه.انشاالله یه کم دیگه صبر کنیم،فقط یه کم دیگه،قطعا رهبر عزیزتر از جونمون پرچم این نظام رو به اقا و مولا و سیدمون حضرت بقیه الله تحویل میدن.
ایشالله رهبر انقلاب اسلامی به لطف خداوند رهبری این دینو به امام زمان تحویل می دهد.نیازی به پیشگویی عرب ها نداریم
ما کشوری داریم قدرتمند با رهبری قدرتمند در اداره کشور و برای سلامتی او هر زمان دعا میکنیم
:چی فکرکردن با خودشون بی شعورا رهبر به این گلی داریم خدا هزاران هزارسال حفظش کنه ایشالله..
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد