? >>مهدی آقا از آمدن به ایران پشیمان شد - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>مهدی آقا از آمدن به ایران پشیمان شد

جمعه 21 آبان‌ماه سال 1389

مهدی آقا از آمدن به ایران پشیمان شد 

 

اخبار دریافتی از تعویق سفر مهدی هاشمی به ایران و عزیمت وی به کانادا حکایت دارد.


به گزارش«جوان آنلاین»،پس از اینکه نزدیکان و وابستگان مهدی هاشمی با راه انداختن هیاهوی مطبوعاتی خبر از بازگشت مهدی هاشمی به ایران و تشکیل کمیته استقبال از وی دادند همزمان فشار سیاسی و مطبوعاتی بر دستگاه قضایی و اطلاعاتی جهت تبرئه مهدی هاشمی از اقدامات مجرمانه از سوی نزدیکان وی نیز به راه افتاد.
دراین موج تبلیغاتی حتی مهدی هاشمی اعلام کرد که هیچ جرمی مرتکب نشده است و به زودی به ایران بازگشته و از کسانی که بر علیه وی تبلیغات منفی به راه انداخته و به وی اتهاماتی نسبت داده اند نیز شکایت خواهد کرد.
این گزارش حاکی است اما پس از اینکه دستگاه های اطلاعاتی اعلام کردند که مدارک مستدللی از اقدامات مجرمانه و براندازانه مهدی هاشمی در دوران فتنه و پدر سال های 72-73 در اختیار دارند و همزمان نیز مسئولان قضایی اعلام کردند که در برابر فشار ها تسلیم نخواهند شد و به محض بازگشت مهدی هاشمی وی دستگیر خواهد شد ،نزدیکان مهدی هاشمی از وی خواسته اند که بازگشتش را به ایران به تعویف بیندازد .
در همین رابط یک منبع آگاه گفت: در جلسه ای که اخیرا توسط حلقه نزدیکان مهدی هاشمی تشکیل شده تصمیم گرفته شده است که با توجه به اینکه فشارهای وارده بر دستگاه قضایی تا کنون ثمری نداشته است ،تا موج جدید فشارهای مطبوعاتی و روانی بر دستگاه قضایی و اطلاعاتی بازگشت مهدی هاشمی به ایران به تعویق بیفتد.
در همین راستا گفته می شود مهدی هاشمی بزودی برای یک سفر عازم کانادا خواهد شد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد