? >>گوشه ای از اتهامات مهدی رفسنجانی در اعترافات مشاور جاسبی - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>گوشه ای از اتهامات مهدی رفسنجانی در اعترافات مشاور جاسبی

چهارشنبه 19 آبان‌ماه سال 1389

هزینه کرد یا (؟؟؟) 2 میلیارد تومانی از بیت‌المال به عشق پدر 

 

 

مهدی هاشمی معتقد به پولشویی بود. وی پول‌هایی را از سازمان بهینه سازی دریافت می‌کرد و آنها را مکررا به دلار و ریال تبدیل می‌کرد. وقتی که دلیل این کار را از وی پرسیدیم، وی گفت که با این کار کسی نمی‌تواند منشاء پول‌ها را کشف کند

یکی از نزدیکان مهدی هاشمی در جریان فتنه‌ 88 از اقدامات وی در برداشت 2 میلیاردتومانی از بیت‌المال به نفع پدرش، پولشویی‌های مکرر و همچنین انتشار و توزیع شب‌نامه‌های تحریک‌ آمیز علیه نظام پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار  فارس، در پی تقلای مهدی هاشمی برای اجرای سناریوی بازگشت به ایران، بازخوانی اعترافات حمزه کرمی مشاور عبدالله جاسبی و از عوامل مهدی هاشمی در ستاد بهینه سازی مصرف سوخت خالی از لطف نیست.
کرمی که از عوامل نزدیک مهدی هاشمی به شمار می‌رود، همزمان با آغاز انتخابات ریاست جمهوری دهم در سال 88 در راه‌اندازی سایت "جمهوریت " از مدافعان میرحسین موسوی نقش موثری را ایفا کرد و در راستای ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی توپخانه‌های این رسانه‌ها را تقویت کرده و با دستور مهدی هاشمی به تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران و نهادهای امنیتی و دولتی پرداخت.

* مهدی هاشمی در انتخابات به نفع پدرش از بیت‌المال هزینه می‌کرد

حمزه کرمی پس از گذراندن روزهای خود در بازداشتگاه و مراحل بازجویی درحالی وارد دادگاه شد که برای خود وکیلی اختیار نکرده بود و در بیان دفاعیات خود اظهار داشت: با توجه به اینکه این جانب مدیر اسمی سایت جمهوریت بودم و در واقع مدیر رسمی این سایت مهدی هاشمی بود، از دادگاه اجازه می‌خواهم که ابتدا مسائل مربوط به انتخابات نهم ریاست جمهوری را توضیح بدهم.

وی افزود: اظهارات بنده نه به دلیل فشار و نه به دلیل اعمال نظر کسی است، چنانچه همین شبهه را در خصوص اظهارات جلسات اخیر برخی متهمان نیز وارد کردند.

این متهم بازداشت شده در جریان حوادث اخیر تصریح کرد: از سال 82 به توصیه محمد هاشمی رفسنجانی به سازمان بهینه سازی مصرف سوخت رفتم. وقتی وارد آن سازمان شده و شروع به کار کردم در خلال کار متوجه قصد حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات دور نهم شدم.

کرمی ادامه داد: باید بگویم که در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نیز مهدی هاشمی نقش موثری داشت. وی معتقد بود که انتخابات در ایران با پول بیت المال برگزار می‌شود و اعتقادی به هزینه شخصی برای انتخابات نداشت. لذا بنده با وی صحبت کردم و البته گوشزد هم کردم که استفاده از پول بیت المال در انتخابات جرم است ولی مهدی هاشمی نمی‌پذیرفت.

وی خاطر نشان کرد: سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت باید در جهت کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت کار می‌کرد. البته شرکت‌های مختلفی هم با این سازمان قرارداد داشتند که از جمله این شرکت‌ها شرکتی با مدیریت امیر علی آقایاری بود که کار این شرکت نیز ساخت تیزر‌های تبلیغاتی و در کل تبلیغ بود. همه روسای این شرکت‌هایی که با سازمان بهینه سازی قرارداد داشتند از دوستان مهدی هاشمی بودند و آمادگی گرفتن پول تحت عنوان بهینه سازی و تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای مد نظر مهدی هاشمی را داشتند و این شرکت‌ها با سند سازی‌های صورت گرفته، موظف شدند که کار تبلیغاتی برای مهدی هاشمی انجام بدهند.

* مهدی هاشمی معتقد به پولشویی بود

این متهم بازداشت شده در جریان حوادث اخیر ادامه داد: یک شرکت 500 میلیون تومان برای چاپ یک میلیون جلد کتاب پول دریافت کرده بود در حالی که تنها 25 هزار جلد کتاب شد و مابقی پول صرف تبلیغات مورد نظر مهدی هاشمی شد.

کرمی افزود: مهدی هاشمی معتقد به پولشویی بود. وی پول‌هایی را از سازمان بهینه سازی دریافت می‌کرد و آنها را مکررا به دلار و ریال تبدیل می‌کرد. وقتی که دلیل این کار را از وی پرسیدیم، وی گفت که با این کار کسی نمی‌تواند منشاء پول‌ها را کشف کند.

وی اضافه کرد: با فشار مهدی هاشمی از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت به منظور تبلیغات در دوره نهم انتخابات ریاست جمهوری برای پدرش یعنی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پول برداشت می‌شد و مهدی هاشمی پس از شکست پدرش در انتخابات به اقدامات خود ادامه داد و مابقی پول‌های باقی مانده و بدهکار شده خود را نیز به شرکت‌هایی که برای پدرش تبلیغ می‌کردند، پرداخت کرد.

* هزینه کرد 2 میلیارد تومانی از بیت‌المال به عشق پدر

این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر اظهار داشت: مهدی هاشمی به این اقدامات خود در حالی دست می‌زد که این پول‌ها باید صرف تبلیغات برای بهینه سازی مصرف سوخت صرف می‌شد نه تبلیغات برای پدر وی. پول‌هایی که وی برای تبلیغات در انتخابات دور نهم انتخابات ریاست جمهوری برای پدرش هزینه کرد معادل 2 میلیارد تومان بود.

* نقش پشت‌پرده مهدی هاشمی در تولید و توزیع شبنامه‌‌ها

کرمی با بیان اینکه در بیان مسائل رخ داده در انتخابات دهم ریاست جمهوری تاکید کرد: مهدی هاشمی با بنده صحبت کرده و گفت که ما باید برای انتخابات کار رسانه‌ای قویی‌ای را آغاز کنیم. چند روز بعد هم در جلسه ای جاسبی به بنده گفت که باید هر کاری انجام دهیم تا هر کسی به غیر از احمدی نژاد رئیس جمهور شود. از این رو ما نیز سایت جمهوریت را با مدیریت رسمی مهدی هاشمی راه اندازی کردیم، البته چند روز بعد جاسبی با تغییر نظر به ما اطلاع داد که بنده می‌خواهم در انتخابات بدون موضع باشم لذا دستور تعطیلی سایت جمهوریت را صادر کرد ولی با فشارهای هاشمی این سایت به کار خود همچنان ادامه داد.

* با دستور مهدی هاشمی به تضعیف سازمان‌های نظامی و دولتی پرداختیم
وی افزود: سایت جمهوریت ابتدا قرار بود از کاندیدایی در انتخابات حمایت و نسبت به دولت نهم نیز نقدهایی داشته باشد ولی با فشارهای مهدی هاشمی، این سایت تبدیل به سایت تضعیف کننده سازمان‌های نظامی از جمله بسیج و سپاه و سازمان‌های دولتی شد و حتی این سایت خدمات دولت را نیز پول پاشی معرفی می‌کرد و کار به جایی کشید که این سایت بر خلاف واقعیت، شبهه تقلب در انتخابات را تلقین کرد.
این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر خاطرنشان کرد: مهدی هاشمی حتی مطالب تندتری را برای انتشار به سایت جمهوریت ارائه می‌داد که از جمله مطالب می توان به گزارشی که 2 روز قبل از انتخابات توسط وی به ما داده شده، اشاره کنم که در این گزارش فرمانده بسیج متهم به تخریب و تضعیف میر حسین موسوی شده بود، البته ما این گزارش را هرگز منتشر نکردیم.

کرمی در ادامه تاکید کرد: در روزهای آخر هم برخی پرسنل سایت با چاپ شبنامه در ستادهای میرحسین موسوی و توزیع آنها، به تضعیف دولت و نظام می‌پرداختند و بنده متاسفم که توسط افرادی مورد سوء استفاده قرار گرفته‌ام.

وی ادامه داد: سیاسیون ما قاعده بازی را بلد نیستند، اطرافیان کاندیداها با پول بیت المال قصد رئیس جمهور کردن کاندیدایی را داشتند. حتی آنها این اقدام خود را به قیمت بدبخت کردن زیر مجموعه خود نیز انجام می دهند؛ همان کاری که با ما در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت شد. در حالی که همه می دانستند استفاده از بیت المال جرم است.

این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر افزود: موسوی و ستاد وی پس از انتخابات و اعلام نتایج، اقدام به عدم پذیرش رای مردم کردند که باید بگویم این اقدام موسوی هیچ تناسبی با شعارهای وی نداشت. کشاندن مردم به خیابان‌ها امری خلاف قانون و مقررات کشور بود که باعث مخدوش شدن چهره نظام نیز شد.
 
نظرات (17)
فقط یه چیز : رسیدگی به حسابشون با خدا ، خدا خودش میدونه چطور رسیدگی کنه به حساب یه گله دزد
من نمیدونم حق با کی بوده قضیه راسته یا نه ولی لعنت به اون کسانی که پول ملت را میلیون میلیون یا میلیارد میلیارد بالا میکشن من چند روزه که حتی شبا نون پنیر میخورم فقط پول کرایه تاکسی ام رو دارم که برم شهر و بگردم بعضی از ادم ها ام هستن که انقدر پول دارن که نمیدونن چه کنند
توی این روزها نمیشه فهمید کی راست میگوید وکی دروغ.درسال ۸۸ اقای احمدی نژاد از کارهای پشت پرده بعضی از این اقایون گفت ولی همه دشمنش شدن.و اونو با بگم بگم مسخره میکردن.وحالا ...
بسم رب الشهدا
راستی آقای هاشمی ازخون شهدا خجالت نکشیدی که جان ومال خودشون رافدا کردند؟آنهایی که درخواست
کسرحقوق داشتندنه اضافه.ازدانش آموزی که لامپ خونه شو میفروشدبرای شام شبش.واقعا"که آیةالله پدر
شما یه چیزی بگو.
خدایا شر اشرار و غارتگران و فتنه کاران و بیت المال خواران و منافقان را از سر اسلام و این ملت هر چه زودتر کوتاه و آنها را رسوا بفرما.
رفسنجانی از پشت پرده نوعی از ال سعودی ها هست
شورش در اوردین این فقط 2 میلیارد پول برداشته
اگه بهش بگی خودش خندش میگیره.
تازه این ده سال هم نمیمونه.
کی باید عدالتو رعایت کنه؟؟؟
پاسخ:
کسی نگفته که فقط 2 میلیارد دزدیده
این 2 میلیارد فقط یک نمونه از دزدی های این آقازاده است
به نام خدا
مرد عزیز ایران
بترسید از روزی که پرده ها کنار بیفتد و دست همه رو شود. نمیخواهم مقایسه کرده باشم ولی به این راحتی به کسی تهمت نزنیم. مگر نه این است که تا صد سال بعد از حضرت علی (ع) سر منبر ها علی را لعنت میکردند و عده ای پس از شنیدن اینکه امیرالمومنین در محراب و در حالت سجده شهید شدند میگفتند که " مگر علی نماز میخواند؟" گاهی یادآوری تاریخ میتواند تلنگوری باشد برای تفکر و عدم جانب داری یا مخالفت محض بر له یا علیه شخص یا گروهی خاص. الله اعلم
این بازی های سیاسی چرا برای همه ی مفسدین اقتصادی اجرا نمیشود؟ خدا به داد ما برسد در روز حسرت. امیدوارم در آن روز، حسرت بازی خوردنمان را نخوریم. بهتر است به جای لعن و نفرین همدیگر و تهمت زدن، هر کسی در هر پستی که هست مسئولیتش را به نحو احسن انجام دهد و از خودش شروع کند.
پاسخ:
در دزد بودن این آدم دیگه برای کسی شکی باقی نمونده.حالا شما به استناد چه مدرکی میگی این ها تهمته؟
خدا لعنتشون کنه که دست از سر این مردم بر نمیدارن، تا کی قراره پشت پرده حکومت باقی بمونن و پادشاهی کنن. خدا شرشون رو کم کنه.
پدرش کیه مگه...

پدر و دختر و پسر همه خیانت کارند

ده سال خیلی کمه...اگه ادم عادی بود اعدامش میکردند..
باباش اگر ایران را به اشوب هم بکشه نمیذاره پسر گلش 10 سال تو زندان بمونه
لطفا فقط درخصوص خود متهم نظریه بدهید وارد حریم خانوادگی انها نشوید باسپاس
خانودگی خرابن
خدا لعنت کنه اونایی که خون به دل آقامون میکنن ببین طرف که از جزییات پرونده دادگاهش قبل از جلسه خبر داره دیگه جه کارایی کرده و میتونه بکنه خدا حضرت آقا رو برا ایران و اسلام نگه داره وگرنه اینا مملکت رو دو دستی میدن به اسراییل
کی میشود از دست بازی مهدی و اکبر بزرگ راحت شویم
مرگ بر مهدی رفسنجانی و موسوی و منافقان دیگر
به وب منم سز بزن
مهدی هاشمی رفسنجانی از ترس زندان انگلیس به ایران فرار کرد
چند پرونده در انگلیس و کانادا در جریان است که مهدی هاشمی رفسنجانی محکوم نیز شده است لذا اگر در انگلیس مانده بود بدون شک برای چند سال روانه زندان میشد
به سخنان دکتر کاوه موسوی حقوقدان و مدافع حقوق بشر در دانشگاه آکسفورد انگلیس توجه بفرماسسد
چرا مهدی رفسنجانی از انگلیس فرار کرد؟
دکتر کاوه موسوی پرده برمیدارد
http://www.youtube.com/watch?v=fMOlSVQPQas&feature=share&list=UUxfiSqBMRze2pcviVXv3tVw
مهدی رفسنجانی دکتر کاوه موسوی را تهدید بقتل کرد نطمیع به پول کرد تا پرونده را رها کند اما دکتر موسوی پهلوان و آزاد تلاش کرد و موفق شد فرزند هفتمین قدرت اقتصادی جهان رفسنجانی را در انگلیس محکوم کند و ثابت کرد که چه کلکها و دزدیها و دروعپردازیها و جعل مدارک را از طریق دانشگاه های آزاد انجام داده اند کل مصاحبه را گوش کنید
http://MehrTv.com
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد