? >>نامه سرگشاده مجمع دزدان قم و نجف! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>نامه سرگشاده مجمع دزدان قم و نجف!

دوشنبه 26 مهر‌ماه سال 1389

نامه سرگشاده مجمع دزدان قم و نجف!

دزدان سبز که به خیال پیروزی در انتخابات دهم ریاست جمهوری با نام قانون، ادب و متانت، و با ابزار قرار دادن نام مبارک حضرت امام (ره)، قداست سبز علوی، چفیه بسیج و شعار ولایت مداری وارد انتخابات گردیدند امّا بعد از شکست تاریخیشان روی سیه روترین قانون شکنان و مرتدان عالم را سفید کردند، در این ایام و همزمان با سفر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای به شهر مقدس قم دست به سرقتهای جدیدی زده اند که اوج بیچارگی، حقارت و رذالت آنها را به نمایش می گذارد.

به گزارش سایت بی باک، سارقان لجن پوش که هر روز به گونه ای سعی در سیاه نمایی وجه جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران در انظار بین المللی می نمایند، پس از عدم توفیق در داستانهای شهید و شهیده سازی، تجاوز، حقوق بشر و دهها رمان شیطانی دیگر که حتی برای برخی از آنان اقامت کشورهای غربی محبوبشان را نیز به ارمغان نیاورد، سعی در شایعه و حاشیه سازی در رسانه های بیگانه علیه سفر پر خیر و برکت حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) به شهر خون و قیام قم نموده اند.

رسانه های ضدانقلاب و سران فتنه که بخاطر بصیرت و فطرت پاک ملت بزرگ ایران و رهنمودهای روشنگرانه عالمان دینی مهذب، راه بجایی نبرده اند، در این ایام سعی نموده اند برای خود عبا و عمامه ای مجازی دست و پا کرده و به نیابت از طلاب و اساتید حوزه های علمیه قم و نجف اظهار نظر نمایند!

از همین رو مریدان فتنه  با  راه اندازی سایتی هر از چند گاهی بیانیه ها و نامه هایی از جانب طلاب و علمای قم و نجف(!) صادر می کنند که اخیرا نیز نامه ای سرگشاده خطاب به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) نوشته و آنرا وسیله ای برای بازی برخی رسانه های غربی قرار داده اند.

این سایت ضد انقلاب در نامه سرگشاده خود بدون ذکر هیچ نام و امضائی از اساتید و طلاب حوزه های علمیه قم و نجف در پایان نامه خود، بدترین اهانت ها را به مقام شامخ ولایت روا داشته که جدای از نمایش خباثت و رذالت آنان، این خود نشانگر مقبولیت و تاثیرگذاری بالای حضرت امام خامنه ای در بین اقشار مختلف مردم می باشد که خشم مستکبران و فتنه گران را بدنبال داشته است.

بدنبال نامه منتشر شده توسط این سایت، یکی از رسانه های مشهور ضدانقلاب غربی گفتگویی را با فرزند یکی از علمای مخالف حضرت امام راحل(ره) ترتیب داده و آنرا وسیله ای برای عقده گشایی خود و آن فرد فراری قرار داده است


امّا در پایان چند نکته پیرامون این موضوع قابل ذکر می باشد

1- فتنه گران بدانند که مردم ایران اوج عصبانیت و خشم شما را از عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی بخوبی درک نموده امّا دوست و دشمن خوب می دانند که مردم قم از قدیم الایام عادت به قلق گیری نداشته اند لذا اولین حرکت آنان در استقبال از امام خود در صبح سه شنبه ، تیر خلاصی و هلاکت فتنه گران خواهد بود و نامه های سرگشاده را برای همیشه سربسته در زباله دان تاریخ خواهند ریخت و بار دیگر اسباب افسردگی و خواری مستکبران عالم را فراهم خواهند آورد.

2- مطلب دیگر اینکه طلاب و فضلای حوزه های قم و نجف در حجره های ساده و بی آلایش خود به تحصیل علم و تهذیب نفس مشغول بوده نه همچون گروهک چند نفره فراری شما که رنگ حوزه را بخود ندیده ادعای استادی و نیابت از خیل عظیم حوزویان و اساتید آن نموده و روزها در حال تنظیم نامه سرگشاده بر اساس خط کشی دشمنان اسلام و مسلمین بوده و شبها را در کاباره های غربی به عیش و نوش و روابط نامشروع .

3- گردانندگان این سایت ادعا می کنند از اساتید و حوزویان قم و نجف می باشند و به نیابت از اساتید و طلاب حوزه های این دو شهر مقدس نامه ها و بیانیه هایی صادر می کنند و توسط برخی رسانه های ضد انقلاب غربی  آنها را بصورت گسترده انعکاس می دهند. امّا هیچ یک از طلاب و اساتید قم و نجف حضرات را تاکنون ندیده و نامشان را نشنیده اند تا به آنها وکلات و نیابتی اعطا کنند! به هر حال جا دارد این مدعیان روز سه شنبه با نامه سرگشاده خود به مسیر استقبال مردم قم از امام خویش آمده تا حداقل طلاب و اساتید حوزه های علمیه قم به صورت ویژه به آنان نیابت ابدی اعطا نمایند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد