? >>آدرس فتنه کجاست؟ - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>آدرس فتنه کجاست؟

جمعه 16 مهر‌ماه سال 1389

ایستادگی خاتمی در اردوگاه خیانت ،تذبذب و نفاق   

 

خاتمی در تداوم روند تذبذب و نفاق خود نیز چند سال پیش تصریح کرده بود «شعار تغییر قانون اساسی خیانت است» اما تا به امروز در جبهه خیانتی ایستاده که یکی از شعارهایش تغییر در قانون اساسی و اصول و مبانی اسلامی آن است.

رئیس دولت اصلاحات گفت: امروز زیاد از فتنه دم می زنند و واقعاً هم در دوران فتنه به سر می بریم.
خاتمی در دیدار برخی آشوبگران «محکوم شده» و بستگان برخی از عناصر فتنه گر بازداشتی گفت: زیر پا گذاشتن معیارهای اخلاقی و شرعی و انسانی و قانونی به نام دفاع از ارزشها و انقلاب مصداق فتنه است. در نتیجه این کار، علاوه بر ظلم و ستمی که می شود و هزینه هایی که جامعه می پردازد، چهره نظام نیز زشت جلوه داده می شود.
وی افزود: «اگر خدای ناخواسته در این مسیر شوم موفق شوند، ضربه زدن نهایی به نظام و کشور برایشان آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود و اگر کسانی با هر نیتی در این مسیر حرکت کنند آیا در دام فتنه و توطئه نیفتاده اند؟ اینها از جمله اموری است که خیرخواهان و دلسوزان واقعی انقلاب و کشور باید به آن توجه و برای آن چاره جویی کنند. خواست ما پاس داشتن قانون اساسی و حقانیت در چارچوب آن و اجراء و جاری شدن این پیمان جمعی برای همه به صورت همه جانبه و جامع است.»
اظهارات خاتمی در این ملاقات که توأم با تحریک به ادامه مخالف خوانی و مخالفت بوده، یادآور تذبذب مداوم وی در طول دهه گذشته است. او در حالی که می گفت «از اردوگاه اصلاحات صدای دشمن به گوش می رسد» تن به ائتلاف و همکاری با معاندترین عناصر رخنه کرده در این اردوگاه داد و میدان شبیخون را برای آنها فراهم کرد. اکنون هم در حالی که خود یکی از اضلاع فتنه انگیزی، تحریک به آشوب خیابانی و قانون شکنی، و مقابله با جمهوریت بوده، ادعا می کند نگران زیر پا گذاشته شدن معیارهای اخلاقی و شرعی و قانونی است و «واقعاً در دوران فتنه به سر می بریم»!
اظهار نگرانی وی از فتنه در حالی که وسط فتنه دست و پا می زند هم یادآور رویه منافقان است- که به پیامبر(ص) می گفتند ما را در فتنه نینداز و آیه 49 سوره توبه نازل شد که «الا فی الفتنه سقطوا، آگاه باش که در فتنه سقوط کرده اند- و هم تداعی کننده رویه ابوموسی اشعری است دم از دامن چیدن از فتنه می زد اما خود سلسله جنبان فتنه حکمیت شد و مورد سرزنش و عتاب تند امیرمومنان علی علیه السلام واقع شد که اگر در نگرانی از فتنه صادقی، وسط فتنه چه می کنی؟!
خاتمی در تداوم روند تذبذب و نفاق خود نیز چند سال پیش تصریح کرده بود «شعار تغییر قانون اساسی خیانت است» اما تا به امروز در جبهه خیانتی ایستاده که یکی از شعارهایش تغییر در قانون اساسی و اصول و مبانی اسلامی آن است.
درباره ظلم و هزینه ای که خاتمی به آن اذعان دارد، شخص وی از متهمان اصلی ماجراست که خون قربانیان بی گناه حوادث سال گذشته و تمام پیامدها و هزینه های آن خیانت بزرگ به ملت و کشور، بر دوش وی سنگینی می کند.
درباره «توطئه» و «دام» دشمن نیز که خاتمی به آن اذعان کرده باید پرسید چه کسانی با جرج سوروس، ملک عبدالله سعودی، راسموسن «دبیرکل خبیث و ضد اسلام ناتو» و ده ها طراح یا حامی کودتای مخملی و جنگ نرم ملاقات های پنهان پیدا داشته و کلمه به کلمه دیکته های آنها را به اجرا گذاشته اند. القای تقلب پیش از انتخابات، هجمه به اعتبار و مشروعیت حاکمیت و سیاه نمایی برای کاستن از اعتماد مردم، به هم زدن قواعد دموکراسی، ایجاد هرج و مرج و آشوب و شورش خیابانی به قیمت تعطیلی قانون و جمهوریت، تبادل اطلاعات و حمایت با بیگانگان و... ده ها خیانت و جنایت از این دست، کدام یک، خارج از سناریوی دیکته شده سازمان های جاسوسی سیا، موساد و MI6 برای کودتای مخملی و براندازی خاموش نبوده و خاتمی چگونه می تواند شرکت خود در جزء به جزء این خیانت ها را انکار کند یا با فرار به جلو، این عملکرد خیانت آلود -برخاسته از توهم فرصت طلبی- را بپوشاند؟! آیا خاتمی می تواند نقش هماهنگ شده و از سر اطلاع خود در زمینه «زشت جلوه دادن چهره نظام» را انکار کند؟

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد