? >>ترس از محاکمه در تمام وجود سران فتنه موج می زند - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>ترس از محاکمه در تمام وجود سران فتنه موج می زند

یکشنبه 11 مهر‌ماه سال 1389

افشای دیدار غیر مترقبه خاتمی و موسوی  

 

سید محمد خاتمی و میرحسین موسوی که روزگذشته طی یک دیدار نمایشی به گفتگو با یکدیگر پرداختند در حالی مجبور به این اقدام شدند که طی هفته های گذشته انتقادات متقابلی را علیه یکدیگر ایراد کرده بودند.خاتمی بر ضرورت جداکردن مسیر اصلاحات و جنبش سخن به میان آورده بود و موسوی و مشاورانش نیز اقدامات خاتمی را بر باد دهنده زحمات فرقه سبز خوانده بودند.

ترس و نگرانی های شدید موجب دیدار سید محمد خاتمی و میرحسین موسوی شد.
به گزارش «جوان آنلاین»،سید محمد خاتمی و میرحسین موسوی که روزگذشته طی یک دیدار نمایشی به گفتگو با یکدیگر پرداختند در حالی مجبور به این اقدام شدند که طی هفته های گذشته انتقادات متقابلی را علیه یکدیگر ایراد کرده بودند.خاتمی بر ضرورت جداکردن مسیر اصلاحات و جنبش سخن به میان آورده بود و موسوی و مشاورانش نیز اقدامات خاتمی را بر باد دهنده زحمات فرقه سبز خوانده بودند.
این دو اما در حالی روزگذشته به گفتگو با یکدیگر نشستند که متن خبر انتشار یافته از سوی آنان بوضوح مهندسی خبر جهت پنهان نگاه داشتن اختلافات این دو را نشان می دهد.تاکید بر «تداوم هماهنگی موجود میان اصلاح‌طلبان» و محکوم نمودن القاء اختلاف و تقابل میان شخصیت‌ها» دو محوری بودند که به نرمی در متن خبر انتشار یافته گنجانده شد اما هر چه بود به این پرسش پاسخ نداد که چرا در متن خبر هیچ اشاره ای به جنبش سبز نشده و بر تداوم هماهنگی میان اصلاح طلبان تاکید شده است.مساله ای که گویا همچنان میان اصلاحات و جنبش سبز حل نشده و این دیدار نیز نتوانست گامی برای حل اختلافات میان موسوی و خاتمی باشد اما بحث اصلی اینجاست این دیدار چه هدف مهمی را برای این دو دنبال می کرده است.
بر اساس اخبار بدست آمده دیدار فوق به دنبال ترس و نگرانی شدید خاتمی و میرحسین موسوی بوده است.
ماجرا از آنجایی آغاز می شود که طرفین نسبت به سندیت اظهارات یکی از سربازان گمنام امام زمان(عج) و انتشار بخشی از اسناد بدست آمده توسط نیروهای امنیتی سخت بیمناک شده بودند.
گفته می شود خاتمی طی یکی دو هفته پیش بسیارکلافه بوده واین کلافگی در دیدار برخی افراد با وی کاملا مشهود بوده است بگونه ای که از وی نقل شده که تصریح کرده است،در صورت درستی این اظهارات باید بپذیریم که نظام از بسیاری از چهره های اصلاح طلب سند دراختیاردارد.
از دیگر سو خانه نشین شدن سران فتنه موضوع دیگری بوده که این افراد را سخت به فکر واداشته است.گفته می شود در اتاق فکر فتنه با بررسی این موضوع به سران فتنه تاکید شده خانه نشین شدن این افراد همزمان با اظهارات دادستان تهران مبنی بر تشکیل پرونده برای سران فتنه ،شرایط را به سوی دستگیری و برخورد با آنان فراهم آورده است.
درهمین زمینه گفته می شود با بررسی این موضوع توسط سران فتنه ،افراد فوق تصریح کرده اند که در صورت سکوت آنان و عدم تحرک سیاسی هم اسناد بدست آمده اثبات خواهد شد و هم آنان در تنگناهای جدی تر دیگری قرار خواهند گرفت .لذا تصمیم بر این شده است که ضمن ایجاد تصویری از خود مبنی بر وحدت میان سران از دیگر سو فضا را با اظهار نظرها،دادن بیانیه های تند و تحریک سایر شخصیت ها شلوغ نمانید.
در همین زمینه شنیده شده است فعال شدن برخی رسانه ها ی خارجی و ارسال برخی سیگنال های فشار به ایران در خارج از مرزها نیز در دستور کا رقرار گرفته است.
در همین زمینه یک منبع آگاه با بیان این که دیدار اخیر موسوی و خاتمی نشات گرفته از ترس عمیق آنان می باشد تصریح کرد یکی دیگر از اهداف این دو جلوگیری از انشقاق شدید میان حامیان آنان بنا بر دو طیف اصلاحات و فرقه سبز می باشد.

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد