? >>ماموریت سید یاسر مصطفوی در دید و بازدیدها - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>ماموریت سید یاسر مصطفوی در دید و بازدیدها

شنبه 13 شهریور‌ماه سال 1389

ماموریت سید یاسر مصطفوی در دید و بازدیدها

  

گفته می شود این تلاش بی وقفه زمانی آغاز شد که از همراهی همه جائی و همه زمانی سید حسن خمینی ناامید شده بودند.یکی از سران جریان اصلاحات که او را با رنگ خاکستری می شناسند،صریحا اعلام کرده بود که از دیدار های سید حسن در بیت رهبری نگران است

به گزارش جهان دید و بازدید های سیاسی سید یاسر خمینی مورد انتقاد بسیاری از دلسوزان و علاقه مندان به حفظ حرمت بیت حضر امام است.

اطلاعات موثق و غیرقابل انکاری وجود دارد که جریان افراطی اصلاحان و عناصر مرابط با فتنه برای استفاده ابزاری از سید یاسر خمینی برنامه ریزی های گسترده کرده اند.

گفته می شود این تلاش بی وقفه زمانی آغاز شد که از همراهی همه جائی و همه زمانی سید حسن خمینی ناامید شده بودند.

یکی از سران جریان اصلاحات که او را با رنگ خاکستری می شناسند،صریحا اعلام کرده بود که از دیدار های سید حسن در بیت رهبری نگران است.

با این حال سید یاسر مدتی است که تلاش می کند خلاء سید حسن در این نقش آفرینی باندی و جناحی را پر کند.

دید و بازدید با متهمین فتنه گر که تعدادی از آنها در مرخصی زندان بسر می برند، از جمله اقدامات سید یاسر در این دوران بوده است.با این حال این جلسات که از آنها عکس هائی هم تهیه شده است،نتوانست خیلی هم باب میل افراطیون سیاسی قرار گیرد، چه انکه در این دیدار ها هیچ سخن ساختار شکنانه و یا حرف و حدیث تندی که سبزها بتوانند بر آن مانور تبلیغاتی کنند، گفته نشده است و این یکی از نارضایتی های این جریان از نحوه دید و بابزدید های سید یاسر است.

گفته می شود در اغلب این دیدار ها سید یاسر تنها به حال و احوال پرسی و گرفتن چند عکسی یادگاری اکتفا کرده است.

با این حال عده ای از دلسوزان و علاقه مندان به بیت امام این قبیل برخوردها و تحرکات را به نفع منسوبین به حضرت امام نمی دانند و معتقدند ادامه این رفتارها باعث می شود که برخورد احترام آمیز و نگاه مردم در جامعه و همچنین رسانه ها با آنها تغییر کند و خدای ناکرده خاطره تلخ و تاریکی از این بیت معزز در ذهن مردم باقی بماند. 


 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد