? >>شلیک هزاران موشک به‌سوی تل‌آویو توسط ایران؟ - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>شلیک هزاران موشک به‌سوی تل‌آویو توسط ایران؟

یکشنبه 10 مرداد‌ماه سال 1389

شلیک هزاران موشک به‌سوی تل‌آویو توسط ایران؟

عزت‌الله دهقان نماینده درود و ازنا و دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آخرین تحرکات آمریکا در منطقه که تهدید همراه با اعلام آمادگی برای گفت‌وگو با ایران است، اظهار داشت: تحرکات امروز آمریکا نشان می‌دهد که سران کاخ سفید به این نتیجه رسیده‌اند که تحریم‌ها اثری در اقتصاد ایران ندارد و بر همین اساس است که بعد از هر تحریم تهدید نظامی‌ را دستور کار خود قرار می‌دهد.
وی با بیان اینکه تهدیدهای نظامی آمریکا بارها از زبان سران کاخ سفید تکرار شده است، گفت: آمریکا می‌داند که تهدید نظامی دیگر در دنیا رنگ باخته است و جمهوری اسلامی ایران توان دفاع یکپارچه از خاک خود را دارد؛ آمریکا با تمام قدرت خود به عراق و افغانستان حمله کرد اما امروز در باتلاق خاورمیانه گرفتار شده است و نمی‌تواند حریف یک کشوری که نیروی نظامی ندارد بشود.
دهقان افزود: تهدیدهای آمریکا در حالی صورت می‌گیرد که ارتش و سپاه همراه با ملت متحد ایران در آمادگی کامل به سر می‌برند و همانگونه که رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از آحاد ملت ایران گفته‌اند مجاهدان ایرانی اجازه تراژدی بزن در رو را به هیچ متجاوزی نخواهد داد و هر گونه اقدامی را به طور قاطع پاسخ خواهد داد.
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با بیان اینکه هرگونه حمله رژیم صهیونیستی را به کشورمان بعید می‌داند گفت: رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیده است که در صورت شلیک به سمت ایران، هزاران موشک به تل آویو اصابت خواهد کرد و نابود این رژیم را را رقم خواهد زد و بر همین اساس به نظر نمی‌رسد این رژیم تمایلی برای نابودی زود هنگام داشته باشد.
وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی با تمام ارتش خود به لبنان حمله کرد اما رزمندگان حزب‌اللهی پاسخی دندان‌شکن به این رژیم دادند و این در حالیست که ایران اسلامی میلیون‌ها برابر لبنان رزمنده حزب‌الهی دارد.
دهقان با اشاره به صدور مجوز آمریکا به رژیم صهیونیستی جهت حمله به ایران، گفت: این اقدام آمریکا نشان می‌دهد که نزدیکترین کشور به رژیم صهیونیستی به دنبال نابودی زود هنگام اسرائیل است

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد