? >>خطر مکتب صهیونیست - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>خطر مکتب صهیونیست

یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1389

 خطر مکتب صهیونیست    

 

(طولانیه اما لطفا با حوصله بخونید) 

 مکتب صهیونیست تنها مربوط به یهودیان صهیونیست نیست بلکه تمام ادیان را درگیر میکند.آنها برای همه نفشه کشیده اند.و در نهایت: شیطان پرستی و کفر و ....زمینه سازی برای ظهور دجال. آنها ما را درگیر این مسئله کرده اند و خود نمیدانیم!!!!!!!  

 

منبع:کجایی سبزترین بابای دنیا؟

آنها؟؟ آنها یعنی مکتب صهیونیست که شیطان پرستی فرعونیان را ادامه میدهند و حتی به لحاظ ژنتیکی نیز فرعون زاده اند.آنها کمتر از ۱٪ جمعیت جهانند اما بر تمام جهان تسلط دارند.میخواهید بدانید که چرا جمعیت کمتر از ۱۵ میلیون نفر بر جهان مسلط شده اند و همه را به خدمت گرفته اند؟ 

میخواهید علت اینهمه طرفداری آمریکا را از اسرائیل بدانید؟  

میخواهید علت کشتارها در فلسطین و لبنان و عراق و افغانستان را بدانید؟ میخواهید علت نسل کشی در بوسنی را بدانید؟

اینهمه کشتارها به مثابه روشهای باستانی فرعونیان و برخی تمدنها،قربانیانی هستند برای خدایانِ.چون باستان شناسی خوانده ام همیشه فکر میکردم،گذشتگان چون تکامل عقلی نداشتند،خرافی بودند و خدایان هم خرافی.در بررسی خدایان با نمادها و ....روبرو بودیم .عقل سلیم میگوید که خرافات است.و از آنجایی که چنین چیزهایی هرگز در تمدن ایران دیده نشده و ایرانیان یکتا پرست بوده و افکار بسیار پاک و متعالی داشتند،باعث میشود که بیشتر متقاعد شویم که مثلا مصریها و بابلیها و آشوریها و....خرافی بودند. 

همیشه مسخره میکردم که چقدر احمق بودند برخی تمدنها:خدای آب،خدای آسمان،خدای خورشید،خدای عشق،خدای کشاورزی،خدای مردگان و..... 

امروز فهمیدم که نباید گفت خدا بلکه باید گفت شیطان.شیطان آب،شیطان خورشید و..... 

(اشتباه نکنیم: اگر در مورد ایران گفته میشود مثلا میترا یا همان مهر خدای خورشید بوده،یا آناهیتا خدای آب است:اینطور نیست.در ایران همیشه یک خدا وجود داشته بنام اهورامزدا یا اورمزد یا هرمزد یا هرمز که تنها او شایسته پرستش بوده ،همان خدای خودمان.و جهان بر اساس نبرد بین دو نیروی خیر و شر شکل گرفته که نهایت پیروزی با خیر و راستی است.پلیدی و شر همان اهریمن است.و در پیروزی راستی در آخر زمان،سوشیانس یا منجی آخر زمان ظهور میکند .مهر و آناهیتا که مادر مهر  است مخلوق اهورامزدا هستند.مهر مظهر پیمان و درستی و وفاداری و روشنایی است و آناهیتا یا ناهید مظهر آب و پاکی و  باروری و پاکدامنی است.ایلامیها هم که آریایی نیستند و قبل از هخامنشیها و مادها حاکم ایران بودند:خدای بزرگ قابل پرستششان اینشوشیناک نام داشت.) 

بله گذشتگانی مثل فرعونهای مصر خرافی نبودند بلکه شیطان پرست بودند. 

برعکس آنچه در ایران میگذشت در یونان و بین النهرین و مصر و هند و بعدها روم و...شیاطین پرستش میشدند.بت پرست بودند برده داری میکردند و ....ازدواج با محارم داشتند و...خدایان آنها مظهر شهوت و هرزگی بودند و ...... 

برای راضی نگه داشتن خدایان یا شیاطین باید قربانی میکردند.خون ریخته میشد تا شیاطین راضی شده و احضار شوند و....این روشها همچنان در دنیای امروز ادامه دارد.و قربانی کردن  بچه های غزه و  عراق و....همه برای راضی نگه داشتن شیطان است. 

عجله نکنید خرافات نیست در قرآن هم به تسخیر اجنه و شیاطین اشاره شده و علما و بزرگان دینی هم تایید میکنند که چنین پدیده ای حقیقت دارد. 

میخواهید بدانید که منظور از شیطان پرستی که این روزها گفته میشود چیست؟ 

چرا جنگ نرم؟چرا تهاجم فرهنگی؟اینهمه تلاش برای چه؟ 

بانک جهانی پول و دهکده جهانی و نظم نوین جهانی و خاور میانه جدید که آمریکا چند سالی است دنبال میکند چه معنی دارند؟ 

چرا خاور میانه؟چرا همیشه در خاور میانه جنگ است؟ 

نظریات جامعه شناسی همچون نظرات فوکویاما و هانتیگتون در مورد مرگ و تولد و توالی تمدنها بر چه اساسی مطرح شده؟ 

چرا تمام رهبران کاریزمای دنیا را ترور میکنند؟از جمله  مهاتماگاندی و ایندراگاندی و بینظیر بوتو و رفیق حریری و  جمال عبدالناصر و  سالوادر آلنده و ملکوم X و چگوآرا و.....و اگر امکان ترور فیزیکی نبود؛ترور شخصیتی و کودتا و انقلاب مخملی ؛مثل کارهایی که در مورد فیدل کاسترو کردند و نلسون ماندلا و هوگو چاوز و شدیدترین آنها در مورد آقای احمدی نژاد . 

هولوکاست را خود به وجود آوردند و........ 

سرزمینهایی را که دارای تمدن درخشانی هستند مورد حمله قرار داده اند : ایران و ساخت فیلم 300 و دروغ گنده پوریم یا ایرانی کشی(در آینده توضیح خواهم داد) و................................

میخواهید حقیقت 11 سپتامبر را بدانید؟عدد ۱۱ برای شیطان پرستان خیلی مقدس است.از ۹ به ۱۱ میرسند و بدون عدد۱۰،یعنی پرش،پرش از خدا و مفهوم عدد ۱۱ یعنی عبور از خدا.و تا کنون در جاهای بسیاری از عدد ۱۱ استفاده کرده اند.مثلا در فوتبال و ....اتفاقی نیست.چرا ۱۱ سپتامبر را بوجود آوردند و چرا در روز ۱۱ام.آن روز بوش چه کارهایی انجام داد؟مفهوم معماری برجهای ۲قوی تجارت جهانی؟و کره ای که بین آن ۲ بود؟  

سریال کبری ۱۱.چرا ۱۱؟چوی این سریال جهانی بود و در اکثر کشورها نمایش داده شد.

مفهوم انرژیها در معماری و استفاده مثبت و منفی از آن و در نتیجه ایجاد تاریکیها و روشناییها....و تاریکی برای......؟  

معنی کلمه هالیوود را میدانید؟ چوب مقدس.چوب مقدس احضار شیاطین فراعنه در دنیای باستان.  

چرا تمام فیلمهای هالیوود ضد دینی است؟

فراعنه که یکباره از تاربخ محو شدند.چه اتفاقی برایشان افتاد و کجا رفتند؟  

در ادامه سیاستهای ترویج سکس و سقوط اخلاق،زن رویایی و البته قابل دسترسی بوجود آورده اند بنام : دختر قرمزپوش.همه جا جلوی چشمتان است در فیلمها و کارتونها حتی در داستان علی بابای شرقی.با لباس زیبای قرمز رنگ و یا ؟؟؟.آنچه مهم است رنگ قرمز و زیبایی و شهوت انگیزی اوست.مانکنها و خواننده های بسیاری مامور ترویج آنند. شاید هم عده ای ایرانی فکر کنند که رنگ روز است و تقلید کنند.شاید ماهم در جشنهایمان چنین لباس و رنگی را چون زیباست و دیده ایم استفاده کنیم.ببینید چگونه بصورت خزنده در زندگیمان راه یافته اند.و حتی امثال منی که خیلی دنبال آگاهیند ناخواسته ممکن است مجری اهداف آنها شوند!!دشمن خیلی زیرکانه و حساب شده برنامه ریزی کرده است.همین است که امام خامنه ای سالهاست می فرمایند که دشمن بیدار است و خطر جدی است. 

اما دوستان ناامید نشوید ما متعلق به مکتب مهدویتیم و زین پس آگاهانه تر از پیش عمل میکنیم برای :نهضت جهانی ظهور.  

از کارتون شرک و میکی موس و نسخه جدید علی بابا و دامبو:فیل پرنده و تام و جری و مرد عنکبوتی و ......چه میدانید؟آیا با دستان خود فرزندانتان را با شیطان پرستی آشنا میکنید؟تصویر دامبو روی کاغذ خوراکی پفیلای خودمان وجود دارد!!!

از فیلم سفر به نارنیا که چندین ورژن آن از تلویزیون خودمان پخش شده چیزی میدانید؟فیلم ارباب حلقه ها چی؟ 

چند شرکت صهیونیستی میشناسدد؟نوکیا؟باز هم گوشی نوکیا میخرید؟ 

نستله؟باز هم نسکافه مینوشید؟کوکاکولا؟در مشهد خودمان. 

ما اینها را در صدا و سیما تبلیغ میکنیم!وا اسفا ! 

اینها را میتوان تحریم کرد اما مکتب صهیونیست کاری کرده که وابسته به آنها باشیم: مثلا بهترین قطعات سخت افزاری کامپیوتر متعلق به شرکت صهیونیستی اینتل است که چاره ای جز خرید آن ندارید و  در کامپیوتر شما هم هست. 

اما چاره چیست؟نباید خودمان تولید کنیم؟سفارشات موکد امام خامنه ای مبنی بر تولید علم و کار مضاعف و همت مضاعف برای چیست؟ 

 

میدانید که در جام جهانی فوتبال امسال به وفور از نمادهای شیطان پرستی استفاده شد؟تصویر روی توپ،جام طلایی یک چشم و.... 

شنیده اید که موجودات کثیفی چون آنجلیاجولی و جنیفرلوپز و مدونا و.....انواع و اقسام آشغال و هرزه....دوره افتادن تو دنیا بخصوص مناطق محروم آفریقا و فرزندخوانده میگیرند.مثلا مدونا دهها فرزند خوانده دارد و انها را بزرگ میکند و رسیدگی میکند.مدونا یکی از بزرگترین شیطان پرستان معاصر است.چرا ؟با این کار،آنها شخصیتهای محبوبی در ذهن شما میشوند و آماده پذیرش رفتارشان میشوید و پای ماهواره که مینشینید خبر از این نخواهید داشت که مدونا رقص شیطانی اجرا میکند و در ذهن فرزندتان ثبت میشود.آشکار نیست،آنها در لفافه کار میکنند.در کنسرتها تماما اداهای شیطان پرستی را اجرا میکنند و شما خبر ندارید که چگونه ذهنتان کنترل میشود. 

انجلیا جولی سال گذشته با لباس ایرانی(مانتو و شلوار و شال)برای دلجویی از کودکان یتیم عراقی به این کشور سفر کرد.

شنیده اید که جورج بوش یک آدم مذهبی است؟درست است او یک شیطان پرست متعصب است. آیا میدانید که پدربزرگ او به عنوان بزرگترین شیطان پرست قرن 20 شناخته شده؟ 

از اهرام  مصر و معماری هرمی چه میدانید؟

چیزی از برج دبی شنیده اید یا آن را دیده اید؟  

چرا کشورهایی چون عربستان و مصر و...اگر بخواهند هم نمیتوانند به آمریکا و اسرائیل نه بگویند؟  

تا حالا فکر کرده اید که چرا معماریهای امروزی سر به فلک کشیده،افسردگی میآورد اما معماری بومی گذشته روحنواز و آرامش دهنده بود؟به نیویورک میگو یند:شهر آسمان خراشها،مردم این شهر افسرده اند.چرا؟اینها اتفاقی نیست. 

زمینه سازی برای ظهور دجال = حذف نشاط،حذف نور،حذف خدا و معنویت،ترویج سکس و لذتهای آنی و.....شیاطین در تاریکیها احضار میشوند و دنیا باید به سمت تاریکی برود.معماری ارتفاع،حس و  روح  را به تاریکی میبرد. 

آیا میدانید که بر اساس اعتقادات آنها در سال 2000 اتفاق خاصی در اورشلیم باید می افتاد و هتلها ساخته بودند و برای تماشا آمده بودند اما آنجا نه ،جای دیگری  اتفاق افتاد.

آهنگ سال 2000 داریوش را که تقریبا مال 20 سال پیش است شنیده اید؟: سال 2000 سال سقوط،سال فرار،سال به بن بست رسیدن،پنجه به دیوار کشیدن،از معنویت گم  شدن...سال سقوط عاطفه تا بینهایت میرسه...... 

این آهنگ چندین سال قبل از 2000 خوانده شده،همه چیز را فراهم کرده بودند این آهنگ ناامیدی و یاس را تزریق میکند برای سال 2000،آیا فکر میکنید اتفاقی است؟قرار است همه چیز به سمت تاریکی و ناامیدی سوق داده شود تا دجال ظهور کند.بر عکس تعالیم مهدویت که منتظران،امیدوار و با تهذیب،منتظر امام زمانند.امام زمان نور است و امید اما دجال تاریکی است و ناامیدی از جهان آخرت. 

اشتباه نشود :همه شیطان پرست نیستند،داریوش هم نیست،این افراد در قبال منافع و یا ناآگاهانه مجری اهداف آنها میشوند. 

وقتی کلمه مسجدالاقصی را میشنوید چه تصویری به ذهنتان میرسد؟اشتباه کردید! آن تصویر مسجدالاقصی نیست. 

و باز هم به دلیل اینکه باستان شناسی خوانده ام همیشه برایم سوال بود که چرا به قبه الصخره(قبت الصخره) میگویند مسجدالاقصی؟؟؟؟؟؟؟ 

البته ما در باستان شناسی درست میگفتیم:قبه الصخره،که در بناهای صدر اسلام مورد بررسی قرار میگرفت.ولید عبدالملک،خلیفه اموی آن را ساخت.در مکانی که گفته میشود سنگی سیاه در آنجا هست که جای پای حضرت ابراهیم(ع)است و همچنین پیامبر اکرم(ص) در معراجشان که در بیت المقدس توقف کرده اند همین سنگ بوده و همین مکان.به هر حال جایگاه مقدسی است که عمری به اندازه اسلام دارد:14 قرن. 

اما مسجد الاقصی : کمی آن طرف تر در جنوب قبت الصخره است.توسط حضرت سلیمان(ع) از همان زمان به عنوان مسجد ساخته شده و گفته یهودیها به عنوان معبد سلیمان دروغ است. 

آنها در زیر مسجد حفاری میکنند تا هم به گنجهایی دست یابند و هم به تدریج پی آن را سست کرده و ویرانش کنند.چرا؟چون مکان مقدس 3 دین یهود و مسیح و اسلام است و مرکز خداست و هر چیزی که مربوط به خداست باید نابود شود. 

چرا همه فکر میکنیم که قبت الصخره همان مسجد الاقصی است؟ چون به ما این گونه تزریق کرده اند.تا مسجد را تخریب کنند و ما ندانیم و نفهمیم.چون مسجدالاقصای ما اشتباه است. 

حتی تلویزیون ماهم همیشه قبه الصخره را به عنوان مسجدالاقصی نشان میدهد.شما مسجدالاقصی را دیده اید؟؟؟؟!!!! 

گردنبندهایی را دیده اید که قلبی از وسط 2تکه شده؟ 

از سرنوشت ملکه دایانا(عروس ملکه انگلستان  و همسر شاهزاده چارلز)چیزی میدانید ؟چه ربطی به شیطان پرستی دارد؟چنان تصادفی برای دایانا فراهم کردند که در بین پاره های اتومبیلش قابل بیرون کشیدن هم نبود.هر جا سرچ کنید و هر داستانی مربوط به دایانا او را زنی معرفی میکند که در عین داشتن همسر با مرد دیگری در ارتباط بوده است. 

یک بار در مورد هوگوچاوز در گوگل سرچ کنید:ببینید که چه انبوهی از عکسهای ضداخلاقی فتوشاپی برایش ساخته اند.چرا؟ 

از شهید ادواردو آنیلی ایتالیایی چه میدانید؟پدرش از ثروتمندترین مردان جهان است.یهودیهای صهیونیست برنامه ای دارند که در طول قرنها اجرا کرده اند: با خانواده های ثروتمند غیر یهودی ازدواج کنند تا هم ثروت یهود بیشتر شود و هم نسلشان گسترده شود؛از این رو زمینه ای فراهم میکنند تا مادر یهودی ادواردو با پدر مسیحی او ازدواج کند.خانواده آنیلیها صاحب چندین شرکت هواپیمایی و هواپیماسازی و کشتی سازی و خودروسازی و کارخانه های پوشاک و صنعتی و طراحی مد و چندین رسانه و نشریه و باشگاهای ورزشی از جمله یوونتوس و..........و..........و.........هستند.ادواردو که فرزند ارشد است مسلمان میشود.او را از ارث و سرپرستی بر این قضایا که قانونا به او میرسید محروم میکنند و اتهام جنون به او زده ودر تیمارستان بستریش میکنند.مدیریت به پسرعمویش واگذار میشود که دوست ادواردو است.چندی بعد پسرعمو در تصادفی ساختگی کشته میشود.پدر ادواردو:سناتور آنیلی پیر است و نمی تواند بر امور نظارت داشته باشد.ادواردو خواهری دارد که همسر دومش یک یهودی صهیونیست است و از او پسری دارد(پروژه ازدواج با ثروتمندان غیر یهودی اینجا هم اجرا شده )مدیریت به این پسر نوجوان واگذار میشود.ادواردو بشدت مخالفت میکند اما فایده ای ندارد.ادواردو را در توطئه ای میکشند و میگویند که خود کشی کرد.چند سال پیش هم پدر ادواردو فوت کرد و تمام ثروت این خانواده به یهود رسید و تحت کنترل صهیونیستهاست.ادواردو فکر کنم ۱۰ سال بیشتره شهید شده.در ایتالیا سگها را هم کالبدشکافی میکنند .اما هرگز نگذاشتند جسد ادواردو کالبدشکافی شود.ادواردو بعد از شیعه شدن نام مهدی را برگزیده بود.وی با امام خمینی ملاقات داشته ودر نماز جمعه امام خامنه ای شرکت کرده بود.(عکسهایش موجود است)او قصد داشت که به ایران آمده و مقیم شود و با زنی ایرانی ازدواج کند که ...... 

لوکا گائتانی: پدرش معروف است به سلطان شراب ایتالیا و بسیار ثروتمند.لوکا دوست ادواردومهدی است و توسط او مسلمان میشود.شرایطی شبیه ادواردومهدی دارد.ادواردومهدی گفته بود که مرا خواهند کشت و به لوکا هم هشدار داده بود که مراقب باشد.چند سال پیش لوکا هم به همان روش ادواردومهدی شهید شد.ببینید که مکتب صهیونیست چقدر زیرکانه برنامه ریزی میکند.! 

علامت شیر در خودروهای پژو.علامت سازمان یونیسف(شاخه کودکان سازمان ملل).نماد هرم.نماد یک چشم که مظهر دجال است.

و و و و و و و و و و و و و و و ........ 

آنها برای همه ما نقشه دارند.آگاه باشیم. 

آنها برای ظهور خیالیشان اینهمه در تب و تابند. 

ما برای امام زمان(عج)چه کرده ایم؟  

خیال آنان خام است.مهدی فاطمه در راه است.........اما ما کجای قضیه ظهور ایستاده ایم؟ 

 

مطالبی که عنوان شد از 3 منبع گردآوری شده است: 

1-DVD سریال اینترنتی ظهور(THE ARRIVALS) که توسط چند جوان شیعه اروپایی و با تحقیقات و زحمات بسیار تهیه شده است. 

2-معلومات رشته تحصیلی. 

3-تحقیقات شخصی 

 

و اما : حتما حتما حتما ؛ملتمسانه التماس میکنم که این سریال رو دانلود کرده و ببینید.این سریال در یوتیوب پخش شده و کافرانی را به  اسلام کشانده است.باعث بیداری خیلیها شده. 

بیایید برای آگاهی خودمان و به خاطر امام زمان(عج)این حقایق را که از آن غافلیم ببینیم.صهیونیست در بیخ گوشمان که نه،در خانه نشسته است. 

در حال توزیع دی وی دی آن در بین همسنگران آشنا هستیم. 

به خاطر امام زمانمان،به خاطر یوسف تنهای زهرا آن را تهیه کرده و ببینیم. 

مهدی زهرا را چگونه یاری میکنیم؟ 

آیا آرزوی سربازیش را نداریم؟

نبرد مدتهاست که شروع شده ما غافلیم. 

برای دوری از غفلت؛سریال ظهور را با حوصله ببینیم.چرا اقلیتی ناچیز بر زندگیمان تسلط داشته باشند؟ 

برای دانلود به این وبلاگ برید:http://bidari-andishe.blogfa.com  

از طریق لینکهای این وبلاگ هم میتونید به آدرس فوق برید:با عنوان  " خطر شیطان پرستی و صهیونیست جدی است." 

 

برگرفته از وبلاگ:کجایی سبزترین بابای دنیا؟

نظرات (2)
سلام همسنگر.
مطلبمو کاملتر کردم.لطفا از این جدیده استفاده کنید.
پاسخ:
سلام
حتما
سلام همسنگر.
ممنون از کپی پیست.
خبرتان در مورد حرف رئیس جمهور خیلی به مذاقمان خوش آمد.کلی کیف کردیم.ببخشید که اینطوری میگم اما: داش محمودو ایول.
ببخشید از بابت کلمه مدیون.بعد از نوشتن پشیمون شده و پاکش کردم.
حتما تهیه کنید.
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد