? >>تبلیغ کروبی در جام جهانی شکست خورد؟ - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>تبلیغ کروبی در جام جهانی شکست خورد؟

یکشنبه 30 خرداد‌ماه سال 1389

تبلیغ کروبی در جام جهانی شکست خورد؟ 

مأموریت منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از جریان فتنه در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شکست خورد.

به گزارش  جهان:  همزمان با برگزاری بازی های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، بار دیگر فرصتی برای خوش خدمتی منافقین به استکبار جهانی فراهم شد. 12 سال از جام جهانی 1998 فرانسه و دیدار تاریخی ایران و آمریکا می گذرد.

زمانی که منافقین با هماهنگی دولت های فرانسه و آمریکا سعی کردند با در اختیار گرفتن اکثر صندلی های ورزشگاه شهر "لیون " و سر دادن شعارهایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، فضای سیاسی ضد ایرانی ایجاد نمایند، اما روند این دیدار و حماسه بازیکنان جوان ایران اسلامی فتنه منافقین را ناکام گذاشت.
حال پس از گذشت 12 سال از این رویداد با فرصتی که سران دین ستیز فتنه ایجاد نمودند، منافقین بار دیگر برای خوش خدمتی به استکبار و با هماهنگی سفارت خانه های کشورهای آمریکا، انگلیس و فرانسه برای تحت الشعاع قرار دادن جو جام جهانی و تبلیغات سوء علیه جمهوری اسلامی ایران به آفریقای جنوبی آمدند.
این ورشکستگان در حالی که برای دادن تراکت های ضد ایرانی به جمعی از توریست های اروپایی و سیاهان فقیر آفریقای جنوبی هزینه زیادی متحمل شده بودند، اما در نهایت این تراکت ها زیر پای جمعیت له شد و منافقین نتوانستند حتی 15 نفر را برای این کار دور هم جمع نمایند به ناچار به چند روسپی سیاه و در کنار ورزشگاه ها متوسل شدند.
بر اساس این گزارش حامیان رسانه ای منافقین در اروپا و جهان، با خودداری از انعکاس این افتضاح آشکار اعلام کردند تماشاگرن جام جهانی با سر کردن کلاه سبز و استفاده از بوق های سبز رنگ، با "کروبی " و "موسوی " اعلام همبستگی کردند و این در حالی است که بوق‌ها و کلاه‌های سبز تماشاگران آفریقای جنوبی به دلیل ساختار سبز رنگ پرچم این کشور یک پدیده عمومی است.
یک خبرنگار تلویزیون قطر اعلام کرد: اگر این توان برای مخالفان جمهوری اسلامی ایران وجود داشت، آنها پوشیدن لباس سبز تیم اسلوونی را نیز دلیل دیگری برای همبستگی جهانی با این جریان می‌دانست.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد