? >>نجات کروبی توسط سپاه پاسداران - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>نجات کروبی توسط سپاه پاسداران

جمعه 28 خرداد‌ماه سال 1389
نجات کروبی توسط سپاه پاسداران 
  
 
کروبی با کمک نیروهای سپاه پاسداران از دست مردم معترض به وی نجات یافت

رسالت نوشت؛ مهدی کروبی روز یک شنبه برای شرکت در مراسم ختم پدر یکی از دوستان خود به قم رفت اما در بدو ورود به قم با خشم مردم که نسبت به عملکرد و ادعاهای دروغ و مواضع دشمن پسند وی طی یک سال گذشته اعتراض داشتند روبه رو شد و شعارهای تندی علیه وی سر داده شد.
نیروی انتظامی با کمک محافظان کروبی وی را از دست مردم نجات داده و برای استراحت به منزل یوسف صانعی بردند اما مردم معترض به دنبال خودروی کروبی به راه افتاده و تا در منزل صانعی به اعتراضات خود ادامه دادند.
در پی انتشار خبر سفر کروبی به قم جمع زیادی از مردم انقلابی در مقابل منزل صانعی اجتماع کرده و خواستار خروج کروبی از منزل صانعی و خلع لباس وی شدند.
مردم انقلابی قم یک شنبه شب تا ساعت12 شب در مقابل منزل صانعی تجمع کرده و حاضر به ترک محل نبودند.
ساعت12:30 شب نیروی انتظامی قم قصد داشت کروبی را از منزل صانعی خارج کرده و به بیرون شهر هدایت کند که اعتراض مردم باعث جلوگیری از خروج کروبی شد. نیروی انتظامی ناگزیر شد کروبی را از طریق نردبان و پشت بام همسایه ها به منزل سعید منتظری منتقل کند و کروبی تا اذان صبح در منزل سعید منتظری به سر برد. هنگام اذان صبح کروبی قصد داشت به زیارت حضرت معصومه برود که دوستان توصیه کردند منصرف شود زیرا ماجرای اعتراض مردم در حرم آن حضرت هم تکرار خواهد شد.
سرانجام پس از نماز صبح نیروهای سپاه پاسداران با مراجعه به منزل سعید منتظری و خلوت شدن محوطه موفق شدند کروبی را به صورت ناشناس سوار خودروهای سپاه کرده و به بیرون شهر هدایت کنند.
گفتنی است کروبی چند روز قبل گفته بود کار به جایی رسیده که من سر قبر پدرم هم نمی توانم بروم اما کروبی به جای اقرار به اشتباهات یک ساله خود مرتب ادعا می کند نیروهای سازمان یافته به من اعتراض می کنند. پسر کروبی دیروز درش مصاحبه با بی بی سی مدعی شد تلاش های پدرم برای مردم باعث اعتراض به وی شده است!

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد