? >>فتنه گران یک ندای دیگر به ما بدهید! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>فتنه گران یک ندای دیگر به ما بدهید!

سه‌شنبه 25 خرداد‌ماه سال 1389

فتنه گران یک ندای دیگر به ما بدهید!  

 
 

در پی عدم برگزاری راهپیمایی 22 خرداد توسط فتنه گران ،میان عناصر داخلی فتنه و اطاق فکر لندن گفتگوهای چندی رد و بدل شده است.

در پی عدم برگزاری راهپیمایی 22 خرداد توسط فتنه گران و بی اقبالی شدید مردمی به این جریان،میان عناصر داخلی فتنه و اطاق فکر لندن گفتگوهای چندی رد و بدل شده است.
به گزارش«جوان آنلاین»،برخی از اعضای اطاق فکر لندن در تماسی با فتنه گران داخلی با انتقاد شدید از عدم برگزاری راهپمایی 22 خرداد ،صدور بیانیه توسط موسوی و کروبی در این زمینه را یک نوع عقب نشینی آشکار توصیف کرده و صراحتا گفته اند ،این دو کاندیدای اصلاح طلبان در پازل خاتمی شکست دیگری را تجربه کرده اند.
درهمین حال یکی از اعضای اطاق فکر لندن با تاکید بر اینکه اگر شما یک ندای دیگر به ما می دادید،جنبش خیلی جلو افتاده بود،اظهار داشته است که شوک برای جریان سبز تنها درقالب دادن یک قربانی امکان پذیراست.
در همین حال یکی دیگر از فتنه گران خارج از کشور نیز با توجه به شرایط کنونی فتنه گران،بر روی آوردن به مبارزه مسلحانه با نظام تاکید کرده و خواستار فعالیت پنهانی تا زمان لازم شده است. از دیگر سو برخی عناصر داخلی فتنه نیز با تاکید براینکه با موسوی و کروبی امکان ادامه فعالیت سخت شده اظهار داشته است،نظام دست ما را خوانده بنظرم دیدگاه آقای خاتمی واقع بینانه بود.فکر می کنم بایستی برای مدتی دست به عصا باشیم .

نظرات (2)
واقعا من ناراحت میشم وقتی این عکس رو میبینم خیلی ظالمند.
به منم سر بزن.
سلام . مطالب وبلاگتون بسیار جالب بود. اروزی موفقیت دارم برای شما
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد