? >>استراتژی جدید اغتشاشگران برای تیر ماه - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>استراتژی جدید اغتشاشگران برای تیر ماه

سه‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1389

استراتژی جدید اغتشاشگران برای تیر ماه  

جریان فتنه در آستانه فرا رسیدن تیر ماه برنامه ریزی جدید برای فتنه افکنی در دانشگاهها تدارک دیده است.

یک منبع آگاه در گفت و گو با جوان آنلاین ضمن بیان مطلب فوق گفت: جریان فتنه با توجه به نداشتن عقبه استراتژیک و نداشتن نیروی عملیاتی برای کف خیابان و از سوی دیگر با تاکید بر این موضوع که عدم تحرک خیابانی نشان ازمرگ کامل جریان سبز است؛ در آستانه 22 خرداد و پس از ناکامی های اخیرو بعد از بررسی های مختلف وضعیت موجود برای دانشگاه ها استراتژیهای جدیدی را تدوین نموده است. 
وی افزود:جریان مذکور میداند در فضای فعلی ، دانشگاه ها با تجمعات سیاسی  برخورد می نمایند از این رو دانشجویان به مسائل صنفی روی می آورند. بر همین اساس دانشجویان همراه با فتنه قصد دارند با پرداختن به مسائل صنفی از این حربه برای سردادن شعار علیه مسئولین نظام و متشنج کردن دانشگاه استفاده نمایند از این رو بهترین بهانه برای متشنج کردن دانشگاه ها در حال حاضر روی آوردن به مسائل فرهنگی و بالاخص مسئله حجاب در چند وقت اخیر می باشد.
این منبع آگاه در ادامه گفت: با توجه به نزدیک شدن به 18 تیر و مسائلی که سال گذشته در کوی رخ داد  این جریان در نظر دارد ضمن برجسته کردن این حمله  ضمن تحریک  افکار عمومی نتیجه تحقیق و تفحص مجلس از مسئله کوی را پیگیری نمایند و آن را بهانه ای برای اغتشاش گری نمایند.
وی افزود: محور قرار دادن اسایتد سکولار در دانشگاه ها خط دیگری است که جریان فتنه دنبال خواهد کرد زیرا آنها خط دهندگان اصلی دانشجویان  برای ضدیت با نظام می باشند.
 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد