? >>بازداشت 100 دختر و پسر جوان مست در دیسکو «شب هیاهو» - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>بازداشت 100 دختر و پسر جوان مست در دیسکو «شب هیاهو»

چهارشنبه 29 اردیبهشت‌ماه سال 1389

نمونه ای از فساد و فحشا سازماندهی شده در پایتخت ایران اسلامی!  

بازداشت 100 دختر و پسر جوان مست در دیسکو «شب هیاهو»  

 

سرگرد راستی می گوید برخی از باغ تالارهای بزرگ پذیرایی و ویلاهای مناطق مرفه نشین لواسانات، فشم، فرحزاد ، دربند، درکه و.... به پاتوق های مجالس و پارتی های مختلط و لهو و لعب و میهمانی های شبانه در شهرستان شمیرانات تبدیل شده است.

به نقل ازبصیرت:«‌مشروبات الکلی ، عریان شدن دختران و پسران و مصرف مواد روانگردان و تبعیت از الگوهای غرب و شبکه های مبتذل و مستهجن ماهواره ای روند رو به رشد خود را با هدف بدبخت کردن جوانان پایتخت آغاز کرده است.» این سخن را «سرگردراستی» رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی در هنگام توضیح در باره بازداشت 100 دختر و پسر جوان مست در یک دیسکو فساد موسوم به «شب هیاهو» در یک پاتوق قدیمی ییلاقات شمال شرق تهران بیان کرد. براساس گفته این افسر پلیس برنامه ریزی هایی مثل فروش مخفیانه بلیط این محفل فساد بدون ذکر نشانی و گماردن دیده بان های مجهز به بی سیم های «تاکی واکی» در مسیر جاده منتهی به آن برای زیر نظر داشتن تحرکات پلیس از ویژگی های این جمع شیطانی بوده است. این تنها یکی از پاتوق های فساد است. سرگرد راستی می گوید برخی از باغ تالارهای بزرگ پذیرایی و ویلاهای مناطق مرفه نشین لواسانات، فشم، فرحزاد ، دربند، درکه و.... به پاتوق های مجالس و پارتی های مختلط و لهو و لعب و میهمانی های شبانه در شهرستان شمیرانات تبدیل شده است.

حریم امنی که فتنه سال گذشته برای افراد فاسد ایجاد کرده همچنین به گسترش فعالیت فرقه های منحرف کمک کرده است. براساس یک بررسی خبرگزاری فارس یکی از این فرقه ها تی . اس . ام نام دارد که در ایران توسط زنی 50 ساله به نام « نوشین غ» اداره می شود. او نیز مرید فرد فاسق دیگری به نام «جمشید رضاحاجی اشرفی» ساکن آمریکاست . سمبل های این فرقه ساختگی معجونی از نشانه های عرفان های دروغین شرقی و آمریکایی و نیز گروه های منحرف غربی است. شعارهایی مثل «‌عشق خداست» و دستوراتی مثل نگاه کردن به چشمان زن نامحرم و ابراز عشق به او در مقابل همسرش و در آغوش کشیدن یکدیگر ( اعم از زن و مرد) نقاشی بدن برهنه خود و بازی کردن نقش زن فاحشه یا مرد هرزه از دیگر اعتقادات و رفتارهای پیروان این فرقه است. اشرفی رهبر فرقه، همواره از فردی یهودی آمریکایی به نام ایزاک به عنوان فرد مورد قبول خود یاد می کند.

یکی از دیگر پاتوق های زمینه ساز فساد کلاس های رقص در برخی از مناطق شمال تهران است که به صورت غیر رسمی وبا تعیین قیمت هر کلاس در آگهی های غیر رسمی پیگیری و زمینه ساز رفتارهای وقیح در سطح جامعه و ترویج بی حجابی و بی بند وباری است. اخبار بی حجابی اجباری کارکنان و پوشش‌های نیمه عریان در برخی از موسسات خصوصی نیز سوژه گزارش های مخفیانه این روزهای برخی از رسانه های داخلی است.

روزگذشته 236 نماینده مجلس در بیانیه ای با تأکید بر ضرورت تامین امنیت اخلاقی خواستارمقابله با بی حجابی و بی بندوباری در جامعه شدند. در همین حال وزیر کشور با اشاره به طرح عفاف و حجاب اعلام کرد که این طرح شامل مردان نیز خواهد شد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد