? >>سازمان ملی جوانان هم دست به دامن چهره های سینمایی! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>سازمان ملی جوانان هم دست به دامن چهره های سینمایی!

چهارشنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1389

اما چنین اقدامی با مشی دولت اصولگرا و مکتبی همخوانی ندارد.  

 

 

جشنواره جوان برتر ایرانی که در سالهای اخیر با عنوان جشنواره حضرت علی اکبر(ع) به فعالیت می پرداخته امسال با حذف تاسف برانگیز نام این سلاله خاندان عصمت و طهارت(ع) که روز میلاد وی نیز به نام روز جوان نامگذاری شده است، دنبال می شود.

جهان این جشنواره که هر سال با نام حضرت علی اکبر(ع) مصادف با روز جوان برگزار می شد، یکی از اقدامات شایسته سازمان ملی جوانان در دولت های نهم و دهم است که به نظر می رسد امسال با شکوه و فراگیری بیشتری دنبال می شود.

سازمان ملی جوانان که از اواخر سال گذشته، طرح برگزاری جشنواره جوان برتر ایرانی را با حجم انبوهی از تبلیغات محیطی، شهری و رسانه ای کلید زده است و با توجه به یکی از اهداف اصلی تعریف شده برای این جشنواره که همان طرح نام سازمان در رسانه هاست، متاسفانه این بار با صرف هزینه های سنگین، اقدام به جذب بازیگران و چهره های سینمایی و تلویزیونی به عنوان دبیران بخش های مختلف جشنواره خود کرده است.

هر چند به نظر می رسد این امر به علت جذب مخاطبین به جشنواره شکل گرفته باشد، اما چنین اقدامی با مشی دولت اصولگرا و رئیس جوان و مکتبی سازمان ملی جوانان همخوانی ندارد.

بر اساس این گزارش، مسئولان سازمان ملی جوانان از شبنم قلی خانی بازیگر سینما به عنوان سخنگوی جشنواره دعوت به همکاری کرده اند و وی هم اکنون با این عنوان مشغول فعالیت است.

در بخش جوانان خارج کشور جشنواره جوان برتر ایرانی ، الهام حمیدی به عنوان دبیر این بخش منصوب شده است که مشخص نیست با توجه به رشته و تخصص این بازیگر سینما در حوزه بازیگری علت انتخاب وی به این عنوان با چه هدفی غیر از جلب نظرها به سمت سازمانِ برگزار کننده بوده است.

همچنین در بخش طنز و ادبیات جوانان، امیر حسین مدرس، یکی از مجریان تلوزیون و در بخش جوان و رسانه نیز محمد رضا حسینیان از دیگر مجریان صدا و سیما انتخاب شده اند.

جشنواره جوان برتر ایرانی که در سالهای اخیر با عنوان جشنواره حضرت علی اکبر(ع) به فعالیت می پرداخته امسال با حذف تاسف برانگیز نام این سلاله خاندان عصمت و طهارت(ع) که روز میلاد وی نیز به نام روز جوان نامگذاری شده است، دنبال می شود. 

انتظار این است دولتی که با شایسته سالاری و پرهیز از اسراف های متداول بر سر کار آمده است، جهت جذب مخاطب به هر ابزاری متوسل نشده و کار را بر مبنای ضوابط و تعاملات سالم اعتقادی پیش ببرد و جلوی برخی بریز و بپاش های کم فایده را بگیرد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد