? >>بازداشت رئیس شبکه شعورکیهانی- اطلاعیه شماره 3 - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>بازداشت رئیس شبکه شعورکیهانی- اطلاعیه شماره 3

سه‌شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1389

بازداشت رئیس شبکه شعورکیهانی- اطلاعیه شماره 3

اطلاعیه شماره«3»:

باسمه تعالی

«وعدالله لا یخلف الله وعده و لکن اکثرالناس لایعلمون» 

سوره مبارکه روم- آیه 6

چند صباحی است که در خبر­ها می­خوانیم که رهبر یک فرقه انحرافی بازداشت شده است. در ابتدا در پی آن بودیم که این فرد کیست و این فرقه چه نام دارد؟ پس از کمی پرسش و جستجو متوجه شدیم آقای مهندس دستگیر شده است، گفتند شاید مهندس هوا و فضا باشد اما مدارکی دال بر این مهندسی پیدا نشده! گفتیم شاید مهندس عمران و یا صنایع باشد باز هم مدرکی نیافتیم! گفتیم پس مهندس چه رشته­ای است؟ ساختمان، معدن و یا ...؟ دوستی گفت: «مهندس کیهان و حلقات زحل و یا هندسه ستاره دنباله دارهالی است» گفتیم مگر چنین مهندسی یافت می­شود؟ گفت: «یافت می نشود گشته­ایم ما» گفتیم، آنچه یافت می نشود آنم آرزوست. دست آخر پس از کلی گفتگو به این نتیجه رسیدیم: گشتیم نبود،نگرد،نیست! پس بی خیال آقای مهندس بریم سر اصل مطلب:

 

حقیقتش این است که چند سالی است عده­ای با گرایش فرادینی! دست به فرادرمانی  می­زنند که نه معلوم است فرادینی چیست و نه معلوم است فرادرمانی چه نوع درمانی است! البته این فرقه می­گوید ما تعریف داریم و همه چیز را هم به طور کل می­نگریم یعنی جهان را کل می­نگریم. به طب نگرش کلی داریم و قس علیهذا و اما کل­نگری یعنی چه؟ شاید خیلی هم مفهوم نباشد و شاید هم همان استقراء منطقی منظورشان باشد و اگر این است پس عنوان فرکل­نگری یعنی چه؟ آیا فرا استقراء نگری خواهد بود، باید از فرای همه چیز، همه چیز را ببینیم؟ خوب اگر اینطور است پس مهندس!ما فرکل­نگر هستند. اما آیا کسی که فرکل نگر است نباید فیلسوف و یا عارف بالله باشد؟ اگر ایشان عارف بالله است پس چرا اولین قدم های عرفان نظری و عملی را نمی­داند و چرا این فراکل­نگر ما طی الارض و طی السماء را نیاموخته است. مگر نمی ­گوید می ­تواند انرژی ­های موجود در کیهان را با اشاره ­ای بدست گیرد و از این طریق شفای عاجل بیماران را درمان کند و مگر نمی ­گوید: «فیض روح القدس ار باز مدد فرماید – دیگران هم بکنند آچه مسیحا می کرد»

شاید هم، چون اعتقاد دارد همه چیز مجاز است و حقیقتی در کار نیست، خود و درمانگر­انش را مجاز می­داند و آن وقت هر چه مجاز و عاری از حقیقت باشد دیگر چه نیاز است آن را فرا گرفت و عمل کرد.

راستش این مهندس که زمانی می ­گفت کارخانه سیمان کامیاران را راه اندازی کرده (بگذریم از این که کامیاران چنین کارخانه ­ای ندارد) معلوم نمی­کند آیا پول هم حقیقت است یا مجاز، ظاهراً ایشان از راه مجاز و فراکل ­نگری مجاز به حقیقتی به نام پول رسیده و از هر چه بگذرد از این مسئله نمی­ گذرد. در آمدی که وی داشته و دارد آنچنان است که بتواند زندگی ساده ­ای به اضافه چند دفتر ساده و به اضافه سفرهای اروپایی و آسیایی ساده را برگزار نماید و همه این امور نیز در فضای مجازی انجام می­شود! و شیطان نیز چون مجاز است هیچگاه سراغ ایشان و اعضای این حلقه عرفانی نیز نمی ­رود و اساساً مگر شیطان چه توانی دارد که جرأت کند به حلقات عرفانی و شعور وارد شود؟

بگذاریم و بگذریم، این روزها مدعیان عرفان و توانگری زیاد شده­ اند و دست بر قضا همه­شان نیز رسالت مهمی دارند. حالا از کجا، نمی­دانیم. شاید اگر شبه عرفان یهود و کابالیسم را مطالعه کنیم معلوم می­شود این رسالت و ماموریت از کجا بر پیشانی مهندس بعد از این­ها نقش می ­بندد. 

 

 

>>گزارشی از فعالیت‌های مخرب فرقه‌ای موسوم به عرفان حلقه

 >>کلاس عرفان خلاف شرع حلقه + عکس

 >>عرفان کیهانی (حلقه) چیست ؟!

 >>بازداشت رئیس شبکه شعورکیهانی- اطلاعیه شماره1 

 

>>بازداشت رئیس شبکه شعورکیهانی- اطلاعیه شماره 2

نظرات (1)
سلام و درود
تشکر از حضور گرمتون ما همیشه منتظر حضور شما هستیم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد