? >>کروبی و دردسرهای مرده خوری! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>کروبی و دردسرهای مرده خوری!

سه‌شنبه 31 فروردین‌ماه سال 1389

 کیهان

کروبی و دردسرهای مرده خوری! 

 

اختلال ذهنی کروبی پس از شوک شکست انتخاباتی و دروغ از آب درآمدن تک تک ادعاهای وی در زمینه تقلب و تجاوز و کشته سازی دروغین از امثال ترانه موسوی، شدت گرفته است.


کروبی در انتخابات خرداد سال گذشته با ریزش 93درصدی آرای خود به نسبت 4 سال قبل (از 5 میلیون به 330هزار رأی) مواجه شد و تنها توانست حدود یک درصد آرا را به خود جلب کند. وی در عین حال به دنبال راه افتادن شایعه تقلب از سوی افراطیون حامی موسوی و غبارآلود شدن فضا، فرصت را برای به حاشیه انداختن افتضاح بزرگ آرای خود مناسب دید و مانند موسوی که با فریبکاری 13 میلیون رأی جمع کرده بود، مدعی تقلب شد! کروبی در ادامه این روند به افراطی گری، دروغ های بزرگ گفتن، شرکت در آشوب های خیابانی و... پرداخت تا بلکه سرمایه از دست رفته اجتماعی را بازیابد اما بدبیاری های پیاپی، به شدت بر او فشار آورده و او را دچار نوعی توهم کرده است.
وی دیروز در دیدار شماری از افراطیون همدرد، به نحوی سخن گفت که حاکی از تشدید توهم می کند. کروبی با استناد به همین دید و بازدیدهای محفلی و تیمی گفته است «استقبال و ابراز محبت مردم در کوچه و خیابان، در بازار و محل کار و در هر موقعیت مناسب از زندانیان آزاد شده آیا نشان دهنده کنترل و تسلط بر اوضاع است». این ادعا در حالی است که شخص کروبی هر جا میان مردم پا گذاشته با اعتراض شدید مواجه و مجبور به فرار شده است.
کروبی ضمن مغالطه بر سر استفاده ابزاری گروهک های ضدانقلاب هم پیمان خود از اموات این جریان و تشییع آنها -اصطلاحاً مرده خوری!- گفت: مردن هم دردسر شده است. کروبی به همین بهانه از خدا خواسته که مرگ او را به تاخیر اندازد. او می گوید «گویا باید نامه ای به عزرائیل بنویسیم تا پیام ما را به خدا برساند که خدایا اگر بناست این ایام، ایام مرگ طبیعی ما باشد، مجالی اعطا فرما و از آمدن عزرائیل جلوگیری کن، اکنون زمان مرگ طبیعی نیست».
انتظار می رفت کروبی پس از برجای گذاشتن کارنامه ای سیاه در خدمت به دشمنان خدا و خیانت به خلق خدا، توفیق توبه آرزو کند تا از بارسنگین گناهان فراوان خود بکاهد

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد