? >>تمسخر موسوی و کروبی توسط ضد انقلاب - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>تمسخر موسوی و کروبی توسط ضد انقلاب

سه‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1389

تمسخر موسوی و کروبی توسط ضد انقلاب 

 

 

سران فتنه طی هفته‌های اخیر وضعیت رقت باری پیدا کرده‌اند؛ به گونه‌ای که با سرزنش مداوم مدعیان سابق حمایت مواجهند. عناصر ضدانقلاب به طعنه می‌گویند که با دید و بازدید و بیانیه نمی‌شود با جمهوری اسلامی جنگید.

به گزارش " فارس، سران وطن فروش و خیانت کار فتنه طی هفته‌های اخیر وضعیت رقت باری پیدا کرده‌اند.به گونه‌ای که با سرزنش مداوم مدعیان سابق حمایت مواجهند. عناصر ضدانقلاب به طعنه می‌گویند که با دید و بازدید و بیانیه نمی‌شود با جمهوری اسلامی جنگید.
در جریان سازی لینک‌دونی بالاترین وابسته به منوشه امیر آمده است؛ آقایان موسوی و کروبی دیگر دور دید و بازدید تمام شد. دیگر زمان کلی گویی و بیانیه‌های مبهم به پایان رسیده. آقای موسوی چرا خیال می‌کنید با شما مذاکره می‌کنند یا کنار می‌آیند. مگر در 8 سال دوره خاتمی با او کنار آمدند که حالا که در موضع قدرتند، کنار بیایند. به جای دید و بازدید با زندانیان آزادشده و دید و بازدید مجدد از آن‌ها که دوباره به زندان افتادند و آزاد شدند و بازهم دید و بازدید بیشتر و بیشتر، برنامه تهیه کنید. در این مدت شما مشغول دادن بیانیه‌های مبهم و خیلی کلی بودید. کار از دید و بازدید و غیره گذشته.
سایت خودنویس هم که توسط شماری از روزنامه‌نگاران فراری اداره می‌شود، با لحنی مشابه و با بیان اینکه موسوی می‌داند اگر تندتر از این رفتار کند، هزینه سنگین برایش در پی‌خواهد داشت تاکید کرد: موسوی فقط حرف زد و بیانیه داد و به دیدار زندانیان و خانواده‌هایشان رفت. هنوز هم همین کار را می‌کند چون کار دیگری از دستش ساخته نیست. چون می‌ترسد.
آیا لازمه رهبری یک چنین شجاعت نیست؟ موسوی تا کی می‌خواهد ما را با بیانیه‌های رنگارنگ و شعارهای دهان پرکن که هیچ ضمانتی برای اجرا ندارند و حتی جمهوری اسلامی هم دیگر به آن اعتنا نمی‌کند، سرگرم سازد؟ او خیلی نکات را نمی‌داند یا تظاهر می‌کند که نمی‌داند. آیا باید نتیجه گرفت که وی مردی بود که زیاد نمی‌دانست.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد