? >>کیهان//خاله خرسه هم آمد باغ وحش سبز کامل شد! - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>کیهان//خاله خرسه هم آمد باغ وحش سبز کامل شد!

چهارشنبه 19 اسفند‌ماه سال 1388

خاله خرسه هم آمد باغ وحش سبز کامل شد! 

 

اصلاح طلبان متهم به دوستی خاله خرسه با فتنه سبز شدند. سایت خودنویس(تاسیس شده توسط شماری از عناصر زنجیره ای و رادیکال فراری) معتقد است اصلاح طلبان به شکلی بی هویت و مردد با جنبش سبز مواجه شده اند.

سایت یاد شده نوشت: اصلاح طلبان از راه می رسند، نفوس مرده می فروشند و دموکراسی کاغذی تمرین می کنند. آنها از راه می رسند، دیر! خواب آلوده! پرادعا! تکراری! مردد! لرزان! بی هویت! «عارف» تجاهل العارف می کند و جا پای شریعتمداری گذاشته است. ]علیرضا[ رجایی استراتژی خروج از حاکمیت را پیش گرفته، تا پس نیافتد و حتی اشاره ای هم به عبدی و 10 سال پیش نمی کند. شکوری راد هم دیواری کوتاهتر از گنجی گیر نیاورده و جلایی پور وسط دعوا نرخ تعیین می کند و تحلیل می فرماید و... هنوز نمی دانند که چرا در انتخابات شوراها آن گونه گل کاشتند و گل سرسبد اصلاح طلبی هم به مجلس راه نیافت. هنوز باور نکرده اند که در انتخابات 84 به احمدی نژاد باخته اند. هنوز نمی دانند که چرا پس از 12 سال تحزب و تذبذب، دنبال موسوی راه افتادند و هنوز هم نمی دانند کدام عضو کدام حزب، از کدام کاندیدا حمایت کرده است]مثل حمایت دبیرکل کارگزاران از کروبی و رأی به موسوی![
«خودنویس» اضافه کرد: «اصلاح طلبان دارند از راه می رسند. پرابهام! یکی یکی... نقد می فرمایند جنبش سبز را! پیشاپیش شکست را پذیرفته اند! گویی از نقد اصلاح طلبان پرداخته اند و جوابی یافته اند که سراغ جنبش سبز را هم می گیرند. در شکست 84 مانده اند به پیروزی 88]!؟[ هم رحم نمی کنند! جنبش سبز را به بازی گرفته اند».
پس از زد و خورد لفظی بر سر پروژه مضحک اسب تروا که در محافل ضد انقلاب به یابو و درازگوش تروا تعبیر شد، خودنویس این بار اصلاح طلبان را به «خرس ابله» تشبیه و شعر معروف را درج کرد:
اژدهایی خرس را درمی کشید
شیرمردی رفت و فریادش رسید
خرس هم از اژدها چون وارهید
وان کرم زان مرد مردانه بدید
چون سگ اصحاب کهف آن خرس زار
شد ملازم از پی آن بردبار
آن مسلمان سر نهاد از خستگی
خرس حارس گشت از دلبستگی
شخص خفت و خرس میراندش مگس
وز ستیز آمد مگس زو بازپس
چند بارش راند از روی جوان
آن مگس پس باز می آمد دوان
خشمگین شد با مگس خرس و برفت
برگرفت از کوه، سنگی سخت زفت
سنگ آورد و مگس را دید باز
بر رخ خفته گرفته جای ساز
برگرفت آن آسیا سنگ و بزد
بر مگس، تا آن مگس واپس خزد
سنگ روی خفته را خشخاش کرد
وین مثل بر جمله عالم فاش کرد
م هر ابله م هر خرس آمد یقین
کین او م هر است و م هر اوست کین
گفتنی است طی سال های گذشته از این دست از سوی افرادی مانند علوی تبار و حجاریان و... رواج داشته است: «هدایت تشکیلات اصلاح طلب، گله بانی گربه ها و گرگ هاست»، «اصلاح طلبان مانند اسب پای کتل رفتار می کنند»، «اصلاح طلبان همچون اسب های درشکه ای که به سربالایی افتاده اند، همدیگر را گاز می گیرند» و... به نظر می رسد با پیوستن خاله خرسه، این مجموعه کامل شده باشد!

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد