? >>گفتگوهای بسیار جدی در آینده بین نیروهای درونی انقلاب رخ خواهد - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>گفتگوهای بسیار جدی در آینده بین نیروهای درونی انقلاب رخ خواهد

دوشنبه 17 اسفند‌ماه سال 1388

گفتگوهای بسیار جدی در آینده بین نیروهای درونی انقلاب رخ خواهد داد 

 

در گفت‌وگوهایی که در آینده میان نیروهای انقلاب رخ می‌دهد، برخی از این نیروها نظرات و سلایقی متفاوت با نظرات و سلایق حضرت امام (ره) بیان خواهند کرد که باید به این مسئله توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: در آینده گفتگوهای بسیار جدی بین نیروهای درونی انقلاب رخ خواهد داد که اگر آداب این گفتگو‌ها رعایت نشود ممکن است ضرباتی را به نظام وارد کند.

 

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، کارشناس مسایل دینی و مدرس حوزه و دانشگاه، در حاشیه نشست بصیرت در سایه ولایت در گفتگو با توانا»، اظهار داشت: نباید فتنه اخیر و امتحانی را که خداوند از ملت ما به عمل آورد، تمام شده دانست ولی شاید بتوان گفت که مرحله‌ای از این فتنه را پشت سر گذاشته‌ایم.
وی افزود: در فتنه اخیر مرحله‌ای که در آن نظام متهم به اموری که بسیار ناپسند و ناخوشایند مانند تقلب در انتخابات بود، را پشت سر گذاشته‌ایم، ولی اختلاف نظر‌ها و اصرار‌های نابجا برای پیگیری اختلاف‌نظر‌ها از طرق غیرمعقول هنوز ادامه دارد.
این کارشناس مسایل دینی خاطرنشان کرد: هنوز این ظرفیت در کشور وجود دارد که برخی اختلاف‌نظر‌ها به صورت نامعقولی خود را نشان دهند و بر این اساس باید مردم را رشد داد تا در اختلاف‌نظر‌ بین نخبگان جامعه به قدرت قضاوت دقیق برسند و این مسئله نقش رسانه‌ها را بسیار سنگین می‌کند.
پناهیان در ادامه گفت: در آینده گفتگوهای بسیار جدی بین نیروهای درونی انقلاب رخ خواهد داد که اگر آداب این گفتگو‌ها رعایت نشود ممکن است ضرباتی را به نظام وارد کند.
وی اظهار داشت: در گفت‌وگوهایی که در آینده میان نیروهای انقلاب رخ می‌دهد، برخی از این نیروها نظرات و سلایقی متفاوت با نظرات و سلایق حضرت امام (ره) بیان خواهند کرد که باید به این مسئله توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد