? >>پیشنهادهای هشت‌گانه فتنه‌گران برای ادامه فتنه - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>پیشنهادهای هشت‌گانه فتنه‌گران برای ادامه فتنه

دوشنبه 17 اسفند‌ماه سال 1388

باید بسیجی ها را به عنوان تروریست درذهن مردم جا بیندازیم 

 

 

 

جریان فتنه در برخی ازاستان ها ضمن برگزاری جلسات زیرزمینی 8 راهبرد و راهکار پیشنهادی خود را برای ادامه جریان فتنه بررسی و برای ارسال به تهران آماده کرده اند.

یک منبع آگاه ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت:در این جلسات که با محوریت شاخه استانی برخی عناصر اصلی حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب برگزار شده راهکارها و راهبردهای پیشنهادی برای انسجام و ادامه مسیر جریان سبز مورد بررسی قرار گرفته شد ه است.
وی در این زمینه اظهار داشت:دربرخی از این راهکارها نفوذ در مراکز فرهنگی و اجتماعی خصوصا در بین فرهنگیان،یارگیری و سازماندهی و هدایت دانش آموزان مقاطع دبیرستانی،شناسایی،جذب و سازماندهی افراد تحصیل کرده و فراهم آوردن جذب و استخدام آنها در نهادها و ارگان های دولتی و غیردولتی،فعال نمودن جنبش و تشکل های دانشجویی در دانشگاه های سراسر کشور و استفاده بهینه از حرکتهای دانشجویی بعنوان موثرترین فعالیت ها جهت ادامه اعتراضات و...مود اشاره قرار گرفته است.
این منبع آگاه در ادامه به راهکارهای پیشنهادی دیگر این جریان و تلاش برای تخریب برخی از چهره ها و ارکان نظام اشاره کرد و گفت:در پیشنهادهای این جریان بر تلاش برای تخریب و تضعیف بسیج تاکید شده و گفته شده است که باید بسیجی ها را به عنوان تروریست درذهن مردم جا بیندازیم.
وی همچنین از دیگر پیشنهاد این جریان مبنی بر القای تفکر کمونیستی دولت بویژه رئیس جمهور خبر داد و گفت:این جریان تلاش دارد درآینده نزدیک شایعات سازماندهی شده ای را در قالب برخی وبلاگ ها و رسانه های مجازی دیگری همچون فیس بوک منتشر سازند.
« بزودی اخبار تکمیلی تر در این زمینه منتشر می شود.
«جوان »

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد