? >>اعتراف دیرهنگام خواهر آقازاده فراری - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>اعتراف دیرهنگام خواهر آقازاده فراری

دوشنبه 10 اسفند‌ماه سال 1388

هاشمی را هم می توان جنبش سبز دانست  

 

 

عملکرد ایشان و تاریخ انقلاب،چه بعد از انقلاب و چه قبل از انقلاب نشان داده است که آقای هاشمی بر سر حقوق مردم سازش نمی کند،اگر چنین بود اینقدر مورد هجوم قرار نمی گرفت.رسانه ها را ببینید

فائزه هاشمی گفت: در اعتراضات پس از انتخابات و فرزندان برخی از مقامات که حضور داشتند دستگیر و بلافاصله آزاد شدند بدون اینکه کسی متوجه شود فرق من با آنها چیست؟این امر نشان می دهد که گزینشی عمل می کنند.

به گزارش آریا، وی در پاسخ به این سؤال که  چرا آقای هاشمی مدت هاست در نماز جمعه به عنوان خطیب حضور ندارند و برخی خبرها از ایجاد محدودیت برای ایشان حکایت دارد و اینکه به ایشان اجازه حضور در نماز جمعه داده نمی شود،گفت:تا جایی که من خبر دارم برای آقای هاشمی بعد از نماز جمعه محدودیتی ایجاد نشده و نرفتن به نماز جمعه خواست خود ایشان به دلیل به آزار و اذیت نیفتادن مردم است.

فائزه هاشمی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه برخی نیز ایشان را متهم به سازش می کنند و انتقاد می کنند که آقای هاشمی پشت پرده سازش کرده است؟گفت:اینکه ایشان را متهم به سازش می کنند نمی تواند واقعیت داشته باشد. عملکرد ایشان و تاریخ انقلاب،چه بعد از انقلاب و چه قبل از انقلاب نشان داده است که آقای هاشمی بر سر حقوق مردم سازش نمی کند،اگر چنین بود اینقدر مورد هجوم قرار نمی گرفت.رسانه ها را ببینید.در حال حاضر شاید بیشترین حمله به آقای هاشمی و خانواده ایشان است. اصلی که آقای هاشمی بدان معتقد است ایستادگی بر حقوق مردم است منتهی با روش خودشان.ضمن اینکه من فکر می کنم در شرایط فعلی هرگونه سازش،بدون توجه به حقوق مردم و آسیب هایی که دیده اند، زیر سؤال است.

فائزه هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا آقای هاشمی خود را عضوی از جنبش سبز می داند؟ گفت:این مساله را نمی توانم بگویم باید از خود ایشان بپرسید اما خواسته هایی که ایشان اعلام کرده اند همان خواسته های جنبش سبز نیز هست.از آنجایی که جنبش سبز دارای یک سری خواسته هاست که با نظرات عنوان شده آقای هاشمی اشتراک دارد می تواند ایشان را هم سبز دانست.البته آقای هاشمی معمولاً فراتر از این گونه تقسیم بندی ها قرار گرفته و عمل کرده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد