? >>کیهان//موسوی و کروبی خجالت می کشند از آتش بپرند - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>کیهان//موسوی و کروبی خجالت می کشند از آتش بپرند

یکشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1388

موسوی و کروبی خجالت می کشند از آتش بپرند 

 

 

خودتان یه کاریش بکنید موسوی و کروبی خجالت می کشند از آتش بپرند!

 طراحان پروژه اسب تروا برای راهپیمایی 22بهمن، از عناصر ضدانقلاب خواستند به حاشیه سازی در روز چهارشنبه سوری بپردازند.
سایت جرس وابسته به زوج مهاجرانی-کدیور که از لندن مدیریت می شود، درباره راهپیمایی 22بهمن نوشت: «بزرگ ترین آسیب این روز نداشتن برنامه مشخص و حساب شده بود تا در دام نظام قرار نگیریم که متاسفانه چنین نشد. و هزینه های سنگین از طبعات ]تبعات[ تلخ آن بود».
برخلاف این ادعا، هم سایت یاد شده و انبوه شبکه ها و رسانه های ضدانقلاب و هم خاتمی و موسوی و گروهک های مدعی اصلاح طلبی خواستار «حضور متمایز و با حفظ هویت» از سوی عناصر ضد انقلاب در روز 22 بهمن شده بودند اما کوه تبلیغات حتی موش هم نزایید.
جرس در ادامه تحلیل خود نوشت: رهبران اصلی جنبش مهندس موسوی و شیخ اصلاحات، با توجه به سوابق بالای مدیریتی شان در گذشته نظام، و فضای فرهنگی متفاوت و غیرمذهبی (نه ضد مذهبی) چهارشنبه سوری، معذوریتهای زیادی برای دعوت مردم در چنین روزی خواهند داشت. می توانیم از بانوی سبز جنبش خانم دکتر رهنورد که محبوبیت فوق العاده ای میان دختران و پسران دارد، دعوت کنیم برای برگزاری بهتر این روز ملی اطلاعیه دهند و یادبود شهدای جنبش را به نحو مقتضی در برنامه های چهارشنبه سوری سبز بگذارند(!)
جرسی ها پس از بیانیه 17 موسوی (بعد از حوادث روز عاشورا) خود را اتاق فکر و ابوذرهای سران جنبش معرفی کرده بودند اما در مدتی کوتاه موضع گیری های تند گنجی و کدیور و سروش مهاجرانی علیه یکدیگر، اتاق فکر کذایی را تبدیل به اتاق بوکس کرد

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد