? >>ماجرای خرید نرم افزار انگلیسی برای انتخابات - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>ماجرای خرید نرم افزار انگلیسی برای انتخابات

یکشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1388

 افشای پرده دیگری از خیانت های آقازاده معروف

  

این 2 سازمان در فرایند انتخابت 19 نظر سنجی را در سطح کشور انجام داده بودند که در هر 19 نظر سنجی نتایج آن به نفع میرحسین موسوی دستکاری شده بود به نحوی که در هر 19 نظر سنجی میرحسن موسوی در تمامی مقاطع جلوتر از احمدی نژاد بوده است.

با بررسی های دقیق انجام شده نقش برخی از آقازاده ها در ایجاد توهمات انتخاباتی و وارد ساختن برخی نرم افزارهای ویژه از انگلستان محرز شده است.
یک منبع آگاه در گفتگو با «جوان آنلاین» ضمن بیان مطلب فوق گفت:پیش از انتخابات ستاد کاندیدای اصلاح طلبان بحث سازمان رای را در دستور کار خود داشته و برای همین منظور نرم افزاری از انگلستان برای این منظور تهیه شده می شود که اخیرا با رمز گشایی این نرم افزار اطلاعات جالبی در خصوص فعالیت های هرمی این سازمان بدست آمده است.
وی در ادامه با اشاره به شکل گیری 2 شبکه بزرگ نظرسنجی در ستاد انتخابات اصلاح طلبان به مدیریت یکی از آقازاده های معروف تصریح کرد:این 2 سازمان در فرایند انتخابت 19 نظر سنجی را در سطح کشور انجام داده بودند که در هر 19 نظر سنجی نتایج آن به نفع میرحسین موسوی دستکاری شده بود به نحوی که در هر 19 نظر سنجی میرحسن موسوی در تمامی مقاطع جلوتر از احمدی نژاد بوده است.
این منبع آگاه در ادامه با بیان اینکه آقازاده مزبور خود مدیریت ارسال نظرسنجی ها به سران اصلاح طلب را بر عهده داشته است ،گفت:بر اساس گفته های برخی از اعضای سازمان رای وی ،این آقازاده بارها بر عدم سخن گفتن نیورهایش در خصوص نظر سنجی هشدار داده و تصریح کرده بود تمامی نظر سنجی های و نتایج آن باید از طریق وی به اطلاع کاندیدای اصلاح طلبان و پدرش برسد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد