? >>به نام همسر، به کام... - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>به نام همسر، به کام...

شنبه 1 اسفند‌ماه سال 1388

به نام همسر، به کام... 

 

همسر یکی از عوامل بازداشت شده فتنه، ذهنیت های القایی برخی عناصر پشت پرده حزب مشارکت را به نام شوهر خود منتشر می کند.

سایت های نوروز و امروز (دو سایت مشارکتی و مجاهدینی) در اقدامی قابل تأمل و به جای اینکه رأساً با فخر السادات محتشمی پور مصاحبه کنند، گفت وگوی نامبرده با سایت «ندای سبز آزادی» را منتشر کردند. این سایت از خارج کشور- و احتمالا توسط حنیف مزروعی سردبیر فراری سایت نوروز-مدیریت می شود.
همسر تاج زاده در گفت وگوی مذکور به روال تحرکات چند هفته اخیر خود، مطالبی را از قول تاج زاده منتشر کرد. محتشمی پور که مانند اغلب افراطیون مشارکت، از روشنگری های مستند کیهان عصبانی است، برای چندمین بار و البته به نام شوهر خود به کیهان حمله کرد و گفت: اقدام غیراخلاقی روزنامه کیهان در توهین و تخریب آقایان خاتمی، موسوی و کروبی آن هم درباره تظاهراتی که همه آن را سمبل وحدت ملی می خواندند، بار دیگر نشان داد که خط تنش آفرینی را نه اصلاح طلبان بلکه یک باند کوچک خشونت طلب در قلب اقتدارگراها دنبال می کند.
پیش از این با وجود زندانی بودن دبیرکل و اغلب اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت، چند بیانیه به نام حزب صادر شده که ثابت می کند حزب مذکور نه از سوی دبیرکل و مرکزیت آن بلکه از کانون های دیگر اداره می شود و بیانیه اخیر این حزب از لندن ارسال شده بود.
خانم محتشمی پور توضیح نداده که اولا چرا حرف های خود را از زبان همسرش بیان می کند و ثانیاً ملت ایران چه وحدتی با سران فتنه که قدم به قدم، دستور العمل های سازمان های جاسوسی غرب را برای براندازی اجرا کردند، می تواند داشته باشد؟ ملت ایران همان 50 میلیونی بودند که در تهران و شهرستان ها بر تصاویر سران فتنه مهر باطل شد زدند و آنها را ملامت کردند.
گفتنی است یک خبر موثق حکایت از آن دارد که همسران برخی از فتنه گران زندانی که در پی بازداشت همسرشان مورد توجه سایت های ضدانقلاب قرار گرفته اند، در گفت وگوهای خصوصی و به طور تلویحی فاش کرده اند که تمایل چندانی به آزادی همسران خود ندارند و معتقدند بعد از آزادی همسرانشان مورد توجه سایت های خبری نبوده و مانند گذشته در انزوا قرار خواهند گرفت

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد