? >>موسوی با پوشش پارچه از راهپیمایی فرار کرد - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>موسوی با پوشش پارچه از راهپیمایی فرار کرد

یکشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1388

موسوی با پوشش پارچه از راهپیمایی فرار کرد 

 

میرحسین موسوی که با توهم حضور گسرده حامیانش در راهپیمایی 22 بهمن قصد حضور در این راهپیمایی را داشت ، پس از آن که با واکنش و اعتراض شدید مردم مواجه گردید ، از صحنه فرار کرد و به خانه یکی از آشنایان خود در خیابان آزادی پناه برد.

خبرنگار جوان آنلاین کسب اطلاع کرد که میرحسین موسوی قبل از ظهر روز 22 بهمن ساعت 11  از ورودی خیابان رودکی قصد ورود به خیابان آزادی و حضور در جمع راهپیمایان را داشت که با مشاهده وی ، گروه کثیری از مردم با شعارهای تند و اعتراض آمیز راه را بر او سد کرده و اجازه ورود به مسیر راهپیمایی را به وی ندادند.
بنا بر این گزارش ، در حالی که ماموران امنیتی و انتظامی قصد دور کردن مردم معترض و جلوگیری از نزدیک شدن معترضان به موسوی را داتند ، شعارها علیه کاندیدای شکست خورده انتخابات افزایش یافت و به همین دلیل موسوی مجبور به ترک صحنه شد. با این وجود مردم معترض همچنان وی را دنبال نموده وبه سمت یکی از کوچه‌های این خیابان به نام بن‌بست مصطفی رفته و در یکی از کوچه های این خیابان متواری و پنهان شد- نهایتا" وی مجبور شد به منزل یکی از آشنایان خود در همان نزدیکی پناه ببرد.
، میرحسین موسوی از ترس مردم تا ساعت 2 بعداز ظهر در منزل مذکور به سر می برد و  تیم حفاظتی وی پس از مشاهده خلوتی خیابان‌ها و عدم حضور مردم او را تحت مراقبت شدید با پوشش پارچه ای از کوچه خارج کرده و سوار برخودروها به سرعت منطقه را ترک کردند. .
 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد