? >>آخرین خبر از نزاع درونی در اردوگاه فتنه - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>آخرین خبر از نزاع درونی در اردوگاه فتنه

یکشنبه 18 بهمن‌ماه سال 1388

آخرین خبر از نزاع درونی در اردوگاه فتنه

سردرگمی اصلاح طلبان برا ی چگونگی حضور در مراسم یوم الله 22 بهمن شدت گرفته است.
به گزارش«جوان آنلاین»،پس از آنکه میرحسین موسوی در آخرین گفتگوی خود تصریح کرد که حامیان وی سعی در «کم کردن تمایز خود با مردم» داشته باشند،شورای هماهنگی جبهه اصلاحات باعبور از این توصیه، بر حضور حامیان موسوی درمراسم 22 بهمن با نمادهای سبزتاکید کرد.
این اقدام در حالی صورت می گیرد که در محافل درونی این جریان چند دیدگاه مطرح شده که با هم متناقض است.
ازیک سو طیف رادیکال، برحضور با تمایز در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرده اند.این افراد دربرابر مخالفان این پیشنهاد،مبنی بر ریزش حامیان و عدم امکان ساماندهی بالا تصریح کرده اند که در این زمینه باید خواستارمجوز رسمی برای انجام راهپیمایی جداگانه شد و ضمن بیان درخواست هایی همچون «گرفتن مسیر اختصاصی تا میدان انقلاب»،«مجوز شعارهای اختصاصی»،« استفاده از وسائل تبلیغاتی و بلند گو» و«سخنران اختصاصی» عملا باید، نه بزرگ به صدور مجوز را فراهم آوریم تا خلاء کمبود حامیان را به این طریق توجیه نمائیم.
ازدیگر سو، برخی دیگر از سران جریان نیز بر حضور عادی به همراه مردم تاکید و تصریح کرده اند که بعد از راهپیمایی9 دی نباید بیش از این خود را مقابل مردم قرار داده و زمینه هضم خود را در برابرملت فراهم آوریم.
در همین حال برخی دیگرنیزبا تاکید برفراهم آوردن زمینه های اغتشاش در مراسم روز 22 بهمن تصریح کرده اند که با برهم زدن مراسم و توجه دادن شبکه های خارجی می توانیم حامیان خود را به حضور در میادین دیگرامیدوار سازیم.
گفته می شود این پیشنهادات که با کشمکش های درونی بسیاری روبرو بوده، سبب شده که عناصرمحتاط این جریان هشدارهای جدی ای را به افراد این جریان داده وخاطرنشان سازند که هرگونه بی حرمتی و انحراف آنان ازمراسم روز 22 بهمن موجب حذف نهایی جریان اصلاح طلب خواهد شد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد