? >>جدیدترین اخبار از انبار تسلیحات هادی غفاری - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>جدیدترین اخبار از انبار تسلیحات هادی غفاری

سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه سال 1388

 

انبار «یوزی» غفاری همراه با 600 تا 800هزارفشنگ

 

 

 

یک منبع آگاه جزئیات بیشتری از انبار سلاح و مهمات در موسسه الهادی وابسته به هادی غفاری- از حامیان موسوی و کروبی- خبرداد.

یک منبع آگاه جزئیات بیشتری از کشف انبار سلاح و مهمات در موسسه و مسجد الهادی تهران وابسته به هادی غفاری خبرداد.
این منبع آگاه در گفتگو با «جوان آنلاین» با اشاره به اینکه وجود این انبار اسلحه درچندین نوبت توسط مردم گزارش شده بود،از بازرسی پنج شنبه شب ازموسسه و مسجد الهادی و کشف سلاح و مهمات از این مکانها خبرداد و گفت:پس از کشف این سلاح ها،روز بعد بازرسی ای از صحن داخل مسجد انجام شد که زیر فرش های صحن دریچه هایی قفل شده تعبیه شده بود که با بازکردن آنها تعداد زیادی سلاح «یوزی» همراه با 600 تا 800هزارفشنگ کشف شد.
وی در ادامه با اشاره به این که هادی غفاری درگفته های خود اسلحه ها را متعلق به بسیج دانسته ،ضمن تکذیب ادعای وی اظهارداشت:به دلیل مدیریت آقای غفاری و فحاشی های وی به مسئولان نظام و مقابله با فعالیت بسیجیان ،بسیج از سال 73 هیچ گونه فعالیتی در این مسجد نداشته و ادعای وی کذب محض است.
وی درعین حال با بیان اینکه بسیج هیچگاه در سازمان خود اسلحه یوزی نداشته است،گفت:علاوه براین دروغ آشکارآقای غفاری باید گفت که اصولا هیچ پایگاه بسیجی این تعداد اسلحه در انبار خود نداشته وندارد و این حجم اسلحه در یک موسسه بیانگر ایجاد یک پادگان توسط غفاری می باشد.
این منبع آگاه درادامه گفت:بعد از ترورهای اخیر و خشونت های آنان ضربه جبران ناپذیری به اصلاح طلبان وارد آمده که این افراد بنا دارند با متهم کردن بسیج خود را از این اقدام غیرقانونی و وحشتناک مبری سازند.
وی درپایان اضافه کرد : هادی غفاری عضو تندرو مجمع روحانیون مبارزتاکنون دراظهارات مختلفی اتهامات و فحاشی های بسیار ی را علیه مسئولان نظام داشته و حتی در روزقدس نیز در جمع اغتشاشگران حضور داشته است.
در همین حال برخی از خوانندگان روزنامه «جوان» ضمن تماس با دفتر روزنامه با اشاره به برخی اظهارات غفاری در مسجد الهادی، تاکید کردند که وی بارها از حرکت های تندی علیه نظام خبرداده بود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد