? >>سرلشکر فیروزآبادی: بنا به اظهارات مکرر فرماندهان نظامی آمریکا - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>سرلشکر فیروزآبادی: بنا به اظهارات مکرر فرماندهان نظامی آمریکا

جمعه 2 بهمن‌ماه سال 1388
درگیری نظامی با ایران کل منطقه را برای آمریکا ناامن می کند  

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سخنان فرماندهان نیروهای آمریکایی در منطقه در خصوص مراکز هسته‌ای ایران را فاقد درایت لازم دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر سید ‌حسن فیروز‌آبادی در ارتباط با بعضی اظهاراتی که هراز چندگاهی توسط نظامیان آمریکایی مستقر در منطقه صورت می‌گیرد، گفت: فرماندهان نیروهای آمریکایی در منطقه با وجودی که خودشان بارها اظهار کرده‌اند که درگیری نظامی با ایران به شدت خطرناک است و کل منطقه را برای آمریکا ناامن می‌کند، باز هم حرفهای حساب نشده درباره مراکز صلح‌آمیز سوخت هسته‌‌ای ایران می‌زنند. اگر چه بعضی از آنها سعی دارند حرف‌هایشان در این زمینه توام با احتیاط باشد، لیکن کمتر از درایت لازم برخوردار است.
عضو شورایعالی امنیت ملی اظهارات وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران پیرامون وضعیت شناورهای آمریکا در خلیج فارس را پاسخی منطقی به این گونه اظهارات دانست و افزود: بدیهی است یک فرمانده نظامی قبل از اینکه پیرامون موضوعات خطرناک و حساس ابراز نظر کند، بایستی مشورت با ستاد تخصصی‌اش را در دستور کار قرار دهد.
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: ممکن است گاهی حرف‌های سیاسیون هزینه چندانی نداشته باشد، ولی از نظامیان انتظار اظهار نظر احساسی و بیان سخنان نسنجیده نمی‌رود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد