? >>اقدام تروریستی در استانداری خراسان رضوی - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

>>اقدام تروریستی در استانداری خراسان رضوی

یکشنبه 27 دی‌ماه سال 1388

گزارش اختصاصی  از اقدام تروریستی در استانداری خراسان رضوی 

 

 

 

حوالی شب گذشته ساعت 20 فرد جوانی که بمب انفجاری به همراه داشت در نزدیکی درب اصلی استانداری خراسان رضوی اقدام به عملیات انتحاری نمود.

بنا بر شنیده ها از حاضرین در صحنه ومنابع موثق این فرد که مدتی در کنار حفاظ های فلزی استانداری نشسته بود که احتمالا قصد جاسازی بمب را داشته  این اقدام وی موجب جلب توجه مامورین انتظامی  استانداری شده و به احتمال زیاد قصد داشته که با ایجاد ازدحام تلفات انسانی بیشتری را در این اقدام تروریستی ایجاد نماید که با هوشیاری مامورین این اقدام وی خنثی شده است، در این حمله انتحاری که به وسیله یک بمب دست ساز و فلزی انجام شد، فرد بمب گذار به شدت زخمی شده و به علت موج انفجار دقایقی پس از انفجار کشته شد.

تنها خسارت این اقدام تروریستی که توسط یک  بمب انفجاری صوتی بوده، و صدای انفجار آن در خیابان های اطراف شنیده شد، شکسته شدن  شیشه های تعدادی از مغازه ها خانه های اطراف استانداری خراسان رضوی است .

  بنا بر شنیده ها فرد تروریست مردی جوان بوده که اوراق هویتی هم به همراه نداشته و تنها تلفن همراه وی در اطراف محل حادثه کشف شده که  بررسی محتویات یافت شده در آن احتمال  ارتباط  این فرد را با جریان های آشوبگرو تروریستی اخیر درکشور افزایش میدهد .

فرد تروریست تنها کاغذ دست نویسی به همراه داشت که  استانداری های سراسر کشور در آن تهدید به انفجار شده بود و " انجمن پادشاهی ایران" به عامل بمب گذاری معرفی شده بود

قابل ذکر است که تعدادی از اعضا این 'گروهک سلطنت طلب در آشوب های اخیر تهران توسط نیروهای امنیتی دستگیر و با طی مراحل قضایی که  بخشهایی از آن در سیما  پخش شد محکوم به اشد مجازات شدند 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد