? >>اظهرات روشنگرانه آیت الله خزعلی درباره سران فتنه - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

>>اظهرات روشنگرانه آیت الله خزعلی درباره سران فتنه

پنج‌شنبه 17 دی‌ماه سال 1388

هاشمی بامنحرفین همدست است//خاتمی غرب زده است

 

 

در زمانی که سید محمد خاتمی به وزارت ارشاد منصوب شد برای عرض تبریک به خدمت حضرت آیت الله خاتمی (پدر محمد خاتمی) رفتیم که با ناراحتی ایشان مواجه شدیم و..//هاشمی که لقب آیت الله ای را هم همین طوری گرفته ! جواب روایت ولیعصر را چه می دهد که حضرت فرمود من او را حجت قرار می دهم

آیت الله خزعلی که درشب های هشتم،نهم و دهم محرم در جمع دانشجویان دانشگاه فردوسی حضور یافته بود در سخنانی از اظهارات هاشمی رفسنجانی در مشهد در خصوص جایگاه رهبری انتقاد کرد.

سال های گذشته هم برخی فعالان سیاسی از رویکرد دولت اصلاحات و آقای خاتمی انتقاد کردند و حمایت دولت های غربی از رفتار آنان را، به عنوان یکی از نقاط ضعف دولت های هفتم و هشتم دانستند. آنان همچنین گفتند که رئیس بنیاد بارن در مسیر دلخواه غرب حرکت کرده است.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم هم، افرادی چون کیان تاجبخش، دیدارهای آقای خاتمی با جرج سوروس، پدر انقلاب های مخملی، که در سال های گذشته صورت گرفته بود را، فاش کردند.

گرچه رئیس بنیاد باران در ابتدا، این موضوع را تایید نکرد اما چندی بعد خود سوروس به دیدارهایش با آقای خاتمی اذعان کرد که این موضوع باعث ایجاد دردسرهایی برای رئیس دولت اصلاحات شد.

وی گفت:من تعجب می کنم که آ قای هاشمی آمده در مشهد گفته موضوع رهبری برخاسته از مردم است . هاشمی که لقب آیت الله ای را هم همین طوری گرفته ! جواب روایت ولیعصر را چه می دهد که حضرت فرمود من او را حجت قرار می دهم .

وی با اشاره به اظهارات وزیر اطلاعات در مدرسه فیضه اظهار داشت:وزیر اطلاعات به مدرسه فضیه آمد و گفت آقای هاشمی منحرف است و با منحرفین همدست است و ایشان با ما نیست

این عضو مجلس خبرگان ادامه داد:درآخرین جلسه مجلس خبرگان به آقای هاشمی گفتم " آقای هاشمی طبق قانون عمل کنید. هم خودتان و هم فرزندانتان. هر چه قانون می گوید عمل کنید. قانون هر چه در باره ثروت می گوید عمل کنید . شما فوق قانون نیستید ...... شما دستور بده بگو هر چه قانون میگوید بعد ببین با فرزندان شما چه می کنند "

وی دربخش دیگری از سخنانش با اشاره به شخصیت آیت الله منتظری گفت:"آقای منتظری اولش خیلی خوب بود،اما آخر کار را خراب کرد.یک فقیه ایشان را تشییع نکرد.اما محض اینکه حسابی باز نشود،گفتند در حرم دفن کنید و تشییع هم کردند،این هم مطلب داشت می خواستند امام زاده درست کنند ایشان را در خانه دفن کنند و بشود امام زاده ولی مسئوولان بیدار بودند مبادا این کار بشود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود:یک نفر رفت به قم .گفتم به اوبگویید نمازت را باید چهار رکعتی بخوانی،مسلمان درسفر معصیت نمازش شکسته نیست .سفر شما معصیت است چون برای تجلیل منتظری نرفتید برای سبز پوشان رفتید... اگر دو رکعتی خواندید باید قضا کنید شرط است در سفر ،سفر معصیت نباشد"

خزعلی همچنین به نقل خاطره ای از پدر سید محمد خاتمی پرداخت و گفت:در زمانی که سید محمد خاتمی به وزارت ارشاد منصوب شد برای عرض تبریک به خدمت حضرت آیت الله خاتمی (پدر محمد خاتمی) رفتیم که با ناراحتی ایشان مواجه شدیم و ایشان گفت" خطرناک است پسر من غرب زده است "

وی ادامه داد: متا سفانه در دوره ای افرادی غرب زده رئیس جمهور شدند باعث شدند کشور پسرفت کند.در جلسه ای 3 نفره که من و آیت الله جنتی در خدمت یکی از بزرگان بودیم.آیت الله جنتی گفت ما در شورای نگهبان به خاتمی رای دادیم و پشیمان هستیم.

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد