? میرحسین غمگین! شب قبل از کشته شدن - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

میرحسین غمگین! شب قبل از کشته شدن

دوشنبه 7 دی‌ماه سال 1388

فوری :موسوی توسط لباس شخصی‌ها ترور شد  

 

 

 

 

بنا بر اخبار موثق از منبعی که نمی‌خواست نامش فاش شود، مطلع شدیم که میر حسین موسوی در راه آرمان‌های سبز توسط عده‌ای از لباس شخصی‌ها کشته شد.

یکی از شاهدان با دادن این اعلامیه ترحیم به خبرنگار ما، این خبر هولناک را که نشان از ابعاد جدید جنایات خیلی فجیع نظام می‌دهد، به اطلاع ما و جنبش سبز رساندند.

 

اعلامیه ی فوت میرحسین موسوی

اعلامیه ی فوت میرحسین موسوی

شاهدان عینی به گزارشگر ما گفتند، چند نفر که لباس شخصی داشتند، حوالی خیابان آزادی، نرسیده به شادمان، با باتوم بر ملاج موسوی زدند. ناگهان خون فوران کرد. مردم که خیلی ترسیده بودند فرار کردند. بعد یک تیم لباس شخصی‌های دیگر که همه‌شان کت شلوار پوشیده بودند، به محل حادثه آمده، روی پاهای موسوی، اسید ریختند. همچنین عده‌ای دیگر از لباس شخصی‌ها که کت تنشان نبود، در وسط خیابان آتش درست کردند.

شاهدان عینی در پاسخ گزارشگر ما که آنها با آتش چه می خواستند بکنند، گفتند: آنها می خواستند جنازه موسوی را آتش زده و در خیابانی حوالی جاده ساوه بیندازند. اما به دلیل حضور سبزها موفق نشدند. ولی متاسفانه موسوی به دلیل کهولت سن بر اثر همان باتوم و اسیدپاشی، فوت کرده است.

شاهدان عینی گفتند: موسوی یک لباس تمام سبز پوشیده بود. و شب قبل به زهرا رهنورد گفته بود که فردا من را می‌کشند! شما جنبش سبز را ادامه دهید تا به تشکیلات راه سبز امید برسید. وقتی به آزادی رسیدید، بپیچید سمت راست!

به این ترتیب لیست شهدای جنبش سبز به ۷۳ رسید و ما می‌توانیم هر سال ماه مهر عزاداری راه بیندازیم!

از آنجا که صدا و سیمای دروغگو حتما برای فریب مردم دست به ساخت برنامه‌های خیلی کثیف خواهد زد و شخصی را به نام میرحسین موسوی نشان خواهد داد تا جنبش سبز را نابود کند، پیشاپیش نکاتی را ذکر می‌کنیم:

۱٫ این فردی که پیدا شده جعلی است و میرحسین موسوی واقعی واقعی کشته شده و مخفیانه به خاک سپرده شده است. (!)

۲٫ علتی که خانواده‌ی میرحسین موسوی واقعی این خبر را تکذیب نمی‌کنند، ترس از دچار شدن به سرنوشت اوست. (!)

۳٫ در مراسم ختم این فرد آقای مهندس موسوی شرکت کرده و چون ایشان هیچگاه اشتباه نمی‌کنند و اساساً ملاک تشخیص حق، قول و فعل ایشان است پس بنابراین او کشته شده است. (!)

۴٫ کشته شدن او از بدیهیات است به همین خاطر نیازی به مدرک نیست، ضمناً هر مدرکی دال بر دروغ بودن این ادعا جعلی است. (!)

۵٫ اگر انسان در یک مورد اشتباه کند و بعد متوجه شود و به اشتباه خود اقرار کند، نشانه‌ی ترس و بزدلی اوست. (!)

۶٫ موج‌سواری بر روی اخبار دروغ و بدون سند نشانه‌ی شجاعت، حق‌طلبی و تعهد فرد به دفاع از حقوق شهروندیست. (!)

۷٫ حالا به فرض هم که این خبر دروغ باشد، خبر مرگ ترانه موسوی و سعیده پورآقایی را چه می‌گویید که به آن شکل فجیع جسد او سوزانده شد و در بیابان رها شد و پس از آنکه همه جسد سوزانده شده‌ی او را دیدند (!) به صورت مخفیانه به خاک سپرده شد. (!)

۸٫ مدرک و منطق برای کسی است که طالب حق است، کسی که دنبال جوسازی و غوغاسالاریست که مدرک نیاز ندارد. مگر برای این ادعا مدرکی ارائه شده که برای تکذیب آن مدرک ارائه می‌دهید؟ (!)

 

*خبرگزاری «سبز» از طرفداران پروپاقرص حقوق شهروندی، آزادی، دمکراسی و غیره و حامیان شعار «دانستن حق مردم است.»


((چند شب پیش به همراه دوستان در خوابگاه مشغول تناول چیپس پفک تخمه ودیدن هنر نمایی  دوستان سبز اموی در مراسم تشییع جناز ه ی منتظری بودیم که ناگهان پیامکی آمد بدین شرح" موسوی در مسیر بازگشت از قم ترور شد" ما هم که کلی ناراحت شده بودیم از اینکه سوژه ی  خنده به این نازی را از دست داده ایم جهت پی بردن به صحت این خبر مبارک با منابع خبری تماس گرفتیم که جز العربیه منبع دیگری تایید نکرد خوشبختانه یا متاسفانه!!!

این شایعات که با انگیزه های سیاسی ( ناراحت کردن دشمنان سبز اموی ) رواج داده می شود خود سوژه ی مطلب طنز دوست عزیزم علی آقا شد.))

از این به بعد باید منتظر شنیدن شایعاتی از این دست باشیم .

به امید روزی که فتنه گران به دست قانون نابود شوند.

 

بنا بر اخبار موثق از منبعی که نمی‌خواست نامش فاش شود، مطلع شدیم که میر حسین موسوی در راه آرمان‌های سبز توسط عده‌ای از لباس شخصی‌ها کشته شد.

یکی از شاهدان با دادن این اعلامیه ترحیم به خبرنگار ما، این خبر هولناک را که نشان از ابعاد جدید جنایات خیلی فجیع نظام می‌دهد، به اطلاع ما و جنبش سبز رساندند.
شاهدان عینی به گزارشگر ما گفتند، چند نفر که لباس شخصی داشتند، حوالی خیابان آزادی، نرسیده به شادمان، با باتوم بر ملاج موسوی زدند. ناگهان خون فوران کرد. مردم که خیلی ترسیده بودند فرار کردند. بعد یک تیم لباس شخصی‌های دیگر که…

وبلاگ:بسیجی دانشجو

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد