? از مرکب شیطان پیاده شوید//زن و بچه نباید از اسلام مهمتر باشد - سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ خامنه ای حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُــمْ خامنه ای
X
تبلیغات
رایتل

 

از مرکب شیطان پیاده شوید//زن و بچه نباید از اسلام مهمتر باشد

سه‌شنبه 24 آذر‌ماه سال 1388

هاشمی گفت پرونده دخترش را ببندم 

 

   

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله شیخ محمد یزدی ظهر امروز در دیدار با مدیران گروه تبلیغی اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه همه چهره سران فتنه را شناخته‌اند، اظهار داشت: من ناراحتم، شخصیتی که لباس روحانیت بر تن دارد، امروز به عنوان یک جوک در جامعه مطرح شده است و به او شیخ اصلاحات هم می‌گویند، چه کسی این شخصیت را تزلزل داده است، در همین سفر اخیر وی به قم اگر از او مراقبت نمی‌شد معلوم نبود چه اتفاقی برایش می‌افتاد.
از مرکب شیطان پیاده شوید وی با بیان اینکه مردم برای حفظ دین قیام کردند، تصریح کرد: آقای موسوی چه افتخاری به همراه دارد، در دوران نخست وزیری همه می‌دانند که چه فکری داشت، من در مجمع تشخیص مصلحت به آقای موسوی گفتم، شما در روز قیامت چه پاسخی خواهید داشت که شورای نگهبان را اینگونه متهم می‌کنید، البته هر وقت که من و امثال من در جلسه حضور نداریم، این آقایان حرف می‌زنند و در جلساتی که ما هستیم هیچ نمی‌گویند، من به آنها می‌گویم که از مرکب شیطان پیاده شوید و علیه اسلام کاری نکنید. وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آقای هاشمی را ما می‌شناسیم و خدمات بسیار خوبی انجام داده است، بیان داشت: خدا عاقبت ما را ختم به خیر کند، در فراز و نشیب زندگی همه جا خطر در کمین ما است، اگر به خدا پناه نبریم، لغزش به سراغ ما خواهد آمد. وی ادامه داد: من در آخرین برخورد با وی گفتم می‌خواهم بدون تعارف بگویم، شما با رهبر فاصله گرفته‌اید، امروز شایسته نیست این وضعیت را داشته باشید، ما در تاریخ انقلاب دیدیم کسانی که قبل از انقلاب مقامات عالیه داشتند و امروز به عنوان منافق در جامعه زندگی می‌کنند و اخیرا هم جایزه حقوق بشر به آن تقدیم شد، این عبرت نیست برای شما، آقای هاشمی پاسخ داد که من ادبیات شما را قبول ندارم ولی شاید با ادبیات خودم یک چیزی بگویم.
ناطقین خبرگان از هاشمی خواستند فاصله اش را کم کند آیت‌الله یزدی گفت: تمام کسانی که در نطق پیش از دستور اجلاس اخیر وقت گرفتند، گفتند آقای هاشمی این فاصله را کم کنید و من شخصا چند بار درباره وی با رهبر معظم انقلاب صحبت کردم، متاسفانه نماز جمعه‌ای که خواندند همه یادشان است و در آخر نماز با تردیدی که مطرح کردند، تمام زحماتی که رهبری کشیده بودند را خنثی کردند، چه تردیدی وجود دارد، کسی که ما دعوت کردیم تا در شورای نگهبان حاضر شود و شبهاتی که دارد را مطرح کند و حرف‌های خود را بزند و او حاضر نشد و فقط آقای محسن رضایی آمد. وی ادامه داد: آقای هاشمی از شما می‌پرسم، شما چکاره بودید که کمیته نظارت بر آرا مردم را تشکیل دادید، شما رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هستید و باید به وظیفه خود عمل کنیم.
آقای هاشمی تقابل ایجاد می کند آیت‌الله یزدی تصریح کرد: همین الان هم که وی سکوت کرده بودند و همه دوستداران نظام به وی توصیه کردند این فاصله را کم کند، رهبر معظم انقلاب هم گفتند که با دفع مخالفم ولی برخی‌ها دوست دارند که دفع شوند، آقای هاشمی سکوت را شکستند و در مشهد سخنرانی کردند، می‌گوید که حکومت سپاه و بسیج دارد و این طرفی‌ها دانشگاه، اساتید و نخبه دارند. وی اضافه کرد: شما دارید بین سپاه، بسیج، دانشگاه و اساتید تقابل ایجاد می‌کنید، در حالی که در سپاه دانشگاه و دانشجو وجود دارد، اختراعاتی که در نیروهای مسلح ما صورت می‌گیرد، ریشه دانشگاهی دارد، این چه تعبیری‌ست که شما می‌کنید.
هاشمی در زمان ریاست بنده در قوه قضاییه گفت پرونده دخترش را ببندم وی ادامه داد: در زمان ریاست بنده در قوه قضائیه دخترش پرونده داشت و به بنده می‌گفت پرونده را ببندم، من می‌گفتم که بگو بیاید دادگاه و من پرونده را بررسی کنم، چگونه شما می‌خواهید پرونده را ببندید در حالی که قوه قضائیه را قبول ندارید و دختر شما در دادگاه حاضر نمی‌شود، در این نظام روحانی داشتیم که حکم اعدام پسر خود را به خاطر اسلام صادر کرد، کسی که حکم اعدام پسر خود را در اسلام امضا کند، به آیات اسلام عمل کرده است.
زن و بچه نباید از اسلام مهمتر باشد آیت‌الله یزدی با بیان اینکه زن و بچه آدم نباید از اسلام مهم‌تر باشد، خاطرنشان کرد: آقای هاشمی گفته‌اند که مهدی ما هیچ مشکلی ندارد و برای بازرسی دانشگاه آزاد رفته است و در جای دیگر می‌گوید برای کسب مدرک دکترای خود رفته است و وقتی صحبت پرونده می‌شود، می‌گوید مشکلی ندارد و هر دادگاهی بگوید می‌آید ولی صحبت‌های رئیس قوه قضائیه اینگونه نیست.
آیا زندانیانی که خونریزی کرده و مسجد را به آتش کشیده اند،باید آزاد شوند وی با بیان اینکه آقای هاشمی گفته‌اند که زندانیانی که دستگیر شده‌اند آزاد شوند، یادآور شد: زندانیانی که در جمعشان یا به خاطر آنها مسجدی آتش کشیده شده است، خون مردم بی‌گناه ریخته شده است، باید آزاد باشند و هرچه می‌خواهند بگویند.
رهبری حجت را تمام کردند وی با بیان اینکه آقای هاشمی فاصله خود را با رهبری کم کنید، تصریح کرد: با ولایت نزدیک شوید، اگر بیایید رهبری استقبال می‌کند، چند بار ایشان در صحبت‌هایشان از توبه کردن افراد صحبت کرده‌اند، رهبری در صحبت‌های خود حجت را تمام کردند، هم برای سران فتنه، کسانی که در دام فتنه افتاده‌اند و هم برای مسئولان، طلبه‌ها و مراجع تقلید، نظام آنقدر محکم است که اگر در برابرش بایستید، بیشتر به عقب رانده خواهید شد. در ابتدای این دیدار رئیس مرکز اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه کشورگزارشی از عملکرد این مرکز ارائه کرد.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد